fit.pl mobile logo


Wyjazd na narty? Livigno zaprasza!

Jeśli lubisz jeździć na nartach, a do tego chciałbyś wybrać się za granicę, to jedną z ciekawszych propozycji może być Livigno, mieszczące się we Włoszech. Miasteczko posiada nie tylko dużą ilość tras narciarskich, ale także wiele interesujących atrakcji, czekających na każdym kroku.

Kilka słów o Livigno

Livigno położone jest we włoskich Alpach, na wysokości 1809 m n.p.m. Jest to jeden z najsłynniejszych regionów narciarskich znajdujących się w Europie. Swoim urokiem i atrakcjami przyciąga miłośników narciarstwa, pięknych widoków i górskiego, włoskiego klimatu.

Urokliwa miejscowość zachęca swoją architekturą w postaci drewnianych domków, jak również niezliczoną ilością atrakcji, w postaci wspinaczki po zamarzniętych wodospadach czy tras trekkingowych dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Wszyscy, którzy preferują ekstremalne sporty, mają tutaj możliwości jazdy skuterem śnieżnym. Z kolei dla osób spokojnych, marzących o wygodach, przygotowano spa, kręgle, dyskoteki do białego rana, lodowisko czy kino.

Uwagę każdego turysty przykuwa również strefa bezcłowa, w której za konkurencyjną cenę można nabyć alkohol, elektronikę czy odzież oraz akcesoria od znanych i cenionych projektantów mody, takich jak Gucci lub Chanel. O godzinie 16:00 zaczyna się tzw. apres ski - jest to moment, w którym zaraz po zjeździe ze stoku można coś zjeść i napić się, a także zatańczyć do muzyki serwowanej przez profesjonalnego DJ-a.

Narty w Livigno

W Livigno każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż jest to idealne miejsce nie tylko dla osób, które uwielbiają imprezy i zabawy, ale również dla tych, którzy lubią nieco spokojniej spędzać wolny czas albo chcą przyjechać tu na ferie z dziećmi.

Jeśli liczysz na coś więcej niż tylko zjazdy ze stoku, to z pewnością powinieneś zapoznać się z ofertą WinterEvent, firmy, która nie tylko oferuje wyjazdy na narty do Livigno, ale także organizuje wydarzenia, które odbywają się w trakcie pobytu w tym niezwykłym regionie. Możesz zatem liczyć nie tylko na ciekawe trasy zjazdowe, ale również na niezapomniane imprezy, jak na przykład Polish Days & WinterEvent Festiwal - koncert odbywający się na szczycie Alp, na którym występują znani, polscy artyści.

Doskonała organizacja całej wycieczki, niezliczone atrakcje, które są tam dostępne, a także niezwykle niska cena sprawią, że na pewno będziesz zachwycony. Również twoje dzieci nie będą żałować - nauczą się tu jeździć na nartach albo podniosą swoje umiejętności, a na dodatek spędzą czas na świetnej zabawie z rówieśnikami.

Studenci w Livigno

Jeśli jesteś studentem i chciałbyś pojechać na narty ze znajomymi za granicę, to dla ciebie również znajdzie się idealna oferta. Wyjazdy studenckie na narty organizowane przez WinterEvent to nie tylko zjazdy po trasach, ale niezapomniane imprezy i bardzo atrakcyjne ceny. Miła atmosfera i ludzie w podobnym wieku to również gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych chwil, które czekają na ciebie w Livigno. Dlatego, jeśli chcesz się rozluźnić i spędzić przyjemnie czas, powinieneś już teraz znaleźć dla siebie idealną ofertę.

fot. materiały prasowe

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl