Metoda kanapkowa — włosy tape on

Fryzura niczym z czerwonego dywanu? Długie, gęste, pełne blasku włosy? Zdecydowanie tak! Jeśli szukasz sposobu na metamorfozę uczesania, wybierz uwielbiane przez gwiazdy przedłużanie tape on! Na czym polega i ile kosztuje? Podpowiadamy. Przedłużanie włosów cieszy się obecnie ogromną popularnością nie tylko wśród gwiazd ekranu, aktorek i celebrytek, ale również wśród „zwykłych” kobiet. Trudno się dziwić. Ten prosty, nieinwazyjny zabieg pozwala w ciągu kilku godzin spektakularnie przedłużyć i zagęścić włosy. Bez konieczności wielomiesięcznego oczekiwania na wymarzony efekt.
2019-05-27 00:00
Udostępnij
Metoda kanapkowa — włosy tape on

Przedłużanie włosów metodą tape on

Szczególnym powodzeniem wśród wszystkich metod przedłużania cieszy się obecnie metoda tape on, zwana także metodą kanapkową lub po prostu „kanapką”. W czym tkwi jej sekret? Przedłużanie metodą tape on odbywa się bez użycia wysokiej temperatury i agresywnych substancji chemicznych. Nie obciąża włosów, nie uszkadza ich struktury, jest więc odpowiednia także dla kobiet, posiadających cienkie włosy z tendencją do łamania i wypadania.

Na czym polega przedłużanie włosów metodą kanapkową?

W metodzie kanapkowej spoiwem łączącym naturalne włosy z doczepami są silikonowe, przezroczyste taśmy. Zakłada się je tuż przy skórze głowy, dbając o to by „kanapki” nie znalazły się zbyt blisko linii włosów. Doczepy tape on są bardzo lekkie i nie obciążają włosów. Nie powodują także dyskomfortu, ciągnięcia i nie niszą naturalnych kosmyków. Większość salonów wykorzystuje pasma o długości: 25 cm, 40 cm i 55 cm. W zależności od swoich potrzeb możesz więc zmodyfikować swój wygląd w delikatny lub spektakularny sposób.

Efekt przedłużania tape on — jak długo?

Efekt przedłużania włosów tape on utrzymuje się z reguły około 5 — 6 miesięcy. Aby zachować piękny efekt jak najdłużej, koniecznie zadbaj o odpowiednią pielęgnację. Używaj wyłącznie delikatnych, nawilżających szamponów i odżywek. Zrezygnuj z kosmetyków z zawartością alkoholu i substancji SLS. Unikaj czesania doczepów tradycyjnym grzebieniem. Zamiast niego wybierz specjalną szczotkę, stworzoną specjalnie do włosów przedłużanych.

Ważne: pamiętaj, że wraz z naturalnym tempem wzrostu włosów, taśmy należy podciągać. Jeśli zdecydujesz się na kanapkę, co 4 — 6 tygodni będziesz musiała odwiedzać salon fryzjerski w celu naciągnięcia taśm.

portrait-1360829_1920

Ile kosztuje przedłużanie tape on?

Przedłużanie włosów metodą tape on nie należy do najtańszych. W zależności od długości i rodzaju włosów, renomy i lokalizacji salonu fryzjerskiego oraz doświadczenia stylisty, ceny wahają się od 1500 do kilku tysięcy złotych.

źródło: https://besthair.pl/pol_m_Wlosy-Tape-On_Wlosy-doczepiane-60cm-80g-218.html