fit.pl mobile logo

Metoda kanapkowa — włosy tape on

Fryzura niczym z czerwonego dywanu? Długie, gęste, pełne blasku włosy? Zdecydowanie tak! Jeśli szukasz sposobu na metamorfozę uczesania, wybierz uwielbiane przez gwiazdy przedłużanie tape on! Na czym polega i ile kosztuje? Podpowiadamy. Przedłużanie włosów cieszy się obecnie ogromną popularnością nie tylko wśród gwiazd ekranu, aktorek i celebrytek, ale również wśród „zwykłych” kobiet. Trudno się dziwić. Ten prosty, nieinwazyjny zabieg pozwala w ciągu kilku godzin spektakularnie przedłużyć i zagęścić włosy. Bez konieczności wielomiesięcznego oczekiwania na wymarzony efekt.

Przedłużanie włosów metodą tape on

Szczególnym powodzeniem wśród wszystkich metod przedłużania cieszy się obecnie metoda tape on, zwana także metodą kanapkową lub po prostu „kanapką”. W czym tkwi jej sekret? Przedłużanie metodą tape on odbywa się bez użycia wysokiej temperatury i agresywnych substancji chemicznych. Nie obciąża włosów, nie uszkadza ich struktury, jest więc odpowiednia także dla kobiet, posiadających cienkie włosy z tendencją do łamania i wypadania.

Na czym polega przedłużanie włosów metodą kanapkową?

W metodzie kanapkowej spoiwem łączącym naturalne włosy z doczepami są silikonowe, przezroczyste taśmy. Zakłada się je tuż przy skórze głowy, dbając o to by „kanapki” nie znalazły się zbyt blisko linii włosów. Doczepy tape on są bardzo lekkie i nie obciążają włosów. Nie powodują także dyskomfortu, ciągnięcia i nie niszą naturalnych kosmyków. Większość salonów wykorzystuje pasma o długości: 25 cm, 40 cm i 55 cm. W zależności od swoich potrzeb możesz więc zmodyfikować swój wygląd w delikatny lub spektakularny sposób.

Efekt przedłużania tape on — jak długo?

Efekt przedłużania włosów tape on utrzymuje się z reguły około 5 — 6 miesięcy. Aby zachować piękny efekt jak najdłużej, koniecznie zadbaj o odpowiednią pielęgnację. Używaj wyłącznie delikatnych, nawilżających szamponów i odżywek. Zrezygnuj z kosmetyków z zawartością alkoholu i substancji SLS. Unikaj czesania doczepów tradycyjnym grzebieniem. Zamiast niego wybierz specjalną szczotkę, stworzoną specjalnie do włosów przedłużanych.

Ważne: pamiętaj, że wraz z naturalnym tempem wzrostu włosów, taśmy należy podciągać. Jeśli zdecydujesz się na kanapkę, co 4 — 6 tygodni będziesz musiała odwiedzać salon fryzjerski w celu naciągnięcia taśm.

portrait-1360829_1920

Ile kosztuje przedłużanie tape on?

Przedłużanie włosów metodą tape on nie należy do najtańszych. W zależności od długości i rodzaju włosów, renomy i lokalizacji salonu fryzjerskiego oraz doświadczenia stylisty, ceny wahają się od 1500 do kilku tysięcy złotych.

źródło: https://besthair.pl/pol_m_Wlosy-Tape-On_Wlosy-doczepiane-60cm-80g-218.html

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl