fit.pl mobile logo

Niezawodna maska w pielęgnacji włosów

Bez względu na to, czy mamy włosy długie, czy krótkie, trzeba dbać o ich pielęgnację. Oczywiście same szampony i odżywki mogą nie wystarczyć. W tym wypadku na uznanie zasługuje maska do włosów, którą dopasujemy do swoich oczekiwań i kondycji włosów. Oferta jest tak szeroka i zróżnicowana, że każdy dobierze to, czego potrzebuje. Jakie rodzaje masek do włosów oferują producenci? Dlaczego warto wybrać ten produkt?

Maska do włosów

Profesjonalna maska do włosów to kosmetyk pielęgnacyjny intensywnie działający, który nakładamy zazwyczaj na wilgotne włosy. Skuteczność działania wiąże się z zawartością odżywczych składników i olejków roślinnych. Można w tym wypadku liczyć na olejek arganowy, jojoba, morelowy lub migdałowy. Co ciekawe, większość maseczek do włosów pozwala na pielęgnację od wewnątrz i od zewnętrz. Odbudowują one włosy i zapewniają odpowiednie nawilżenie. 

Maska do włosów może być strzałem w dziesiątkę dla każdego, kto chce zadbać o długotrwałe efekty. Intensywne działanie sprawia, że nasze włosy odzyskują sprężystość i energię. Plusem jest to, że rezultaty odczujemy już po pierwszym zastosowaniu. Fryzura jest miękka w dotyku i łatwiejsza do rozczesania. 

Maska kontra odżywka do włosów

Każdy z tych produktów zapewnia dodatkową pielęgnację włosów. Jakie są różnice? Faktem jest, że maska do włosów najczęściej stawia na większe stężenie olejków, co zapewnia doskonałe nawilżenie. Odżywka z kolei pozwala nadać włosom zdrowego wyglądu. Nie jest tajemnicą, że silniejsze działanie wykazuje maseczka. Wnika ona w strukturę włosów i odbudowuje je z pomocą witamin i innych cennych składników. 

Jak stosować maskę do włosów?

Nie zapominajmy o tym, aby zbyt często nie używać maski do włosów. Nadmierne przeciążenie może sprawić, że włosy będą się szybciej przetłuszczać. Jak stosować ten kosmetyk? Pierwszy krok to umycie włosów i ich delikatnie osuszenie. Następnie nakładamy maskę i pozostawiamy na ok. 10 minut. Można nałożyć produkt grzebieniem i owinąć głowę ręcznikiem. Ciepło sprawia, że pielęgnacyjne składniki lepiej wnikają w strukturę włosa. Po tym czasie dokładnie spłukujemy włosy. Po takim zabiegu od razu zauważymy dobroczynne działanie maski

Na rynku znajdziemy wiele różnorodnych rodzajów masek, z których każda bazuje na odpowiednim składzie i strukturze. Warto zwrócić uwagę na to, czego potrzebują nasze włosy. Jeśli nie do końca znamy odpowiedź na to pytanie, zapytajmy fryzjera. Specjalista doradzi nam, jakie kosmetyki do włosów są najlepszym wyborem. Producenci oferują między innymi maski do włosów farbowanych, suchych, blond, zniszczonych, maski regenerujące, wygładzające, do włosów wypadających itp. Poszukiwać warto naturalnego składu, który daje pewność skutecznego działania. 

Niezawodne maski do włosów już od dłuższego czasu są niezwykle cenione wśród pań. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką maskę zastosował także mężczyzna. Od tej pory nasze włosy stają się mocne, zdrowe i lśniące. Producenci cały czas zaskakują nas coraz ciekawszymi rozwiązaniami, spełniając oczekiwania nawet wymagających klientów. 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl