fit.pl mobile logo

Przeszczep włosów - zobacz jakie są oczekiwania i efekty!

Nadmiernie wypadające włosy to poważny problem. Zauważając go, szukamy sposobu na to, jak zaradzić przerzedzaniu się czupryny. Sięgamy po diety, apteczne specyfiki na porost włosów, kosmetyki. Najlepsze efekty przynosi jednak przeszczep włosów. Jakie korzyści przynosi? Czy rezultaty odpowiadają oczekiwaniom pacjentów?

Bujna czupryna – oczekiwania

Nadmierne wypadanie włosów dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Częściej jednak z łysieniem boryka się płeć brzydka. Przyczyn tego jest wiele - od zaburzeń hormonalnych aż do chorób autoimmunologicznych i uwarunkowań genetycznych. Przy takim podłożu łysienia nie wyleczy się wcierankami czy drogeryjnymi kosmetykami, konieczny jest przeszczep włosów.

Osoby, które zdecydują się na przeprowadzenie zabiegu, mają co do niego wiele oczekiwań. Liczą na to, że wyeliminuje on zakola, zagęści czuprynę, zamaskuje wyłysiałe miejsca, a także blizny na skórze głowy. Pacjenci oczekują również, że rezultaty przeszczepu włosów pojawią się szybko, a jednocześnie pozostaną na długo. Jak te oczekiwania mają się do rzeczywistości?

Na jakie efekty przeszczepu włosów można liczyć?

Przeszczep włosów to coraz popularniejszy zabieg. Oferty jego przeprowadzenia można znaleźć w wielu klinikach. Zachęcają one do skorzystania z ich usług niskimi cenami czy promocjami. Skorzystanie z takich propozycji może jednak przynieść efekt odwrotny od zamierzonego. Przeszczep włosów jest bowiem zabiegiem nie tyle trudnym, inwazyjnym i niebezpiecznym, ile wymagającym doświadczenia i precyzji. To, dlatego należy przeprowadzać go w klinikach mogących pochwalić się dużym doświadczeniem w tego typu procedurach. J

Jeśli na zabiegu chce się oszczędzić, to najlepiej skorzystać z ofert takich firm jak Meditravel. Oferują one przeszczepy włosów w Turcji, kraju dysponującym najlepszymi klinikami w zakresie transplantacji włosów. Usługi tego typu są tam niemal o połowę tańsze niż w Polsce, a jednocześnie przeprowadzane na najwyższym poziomie przez doświadczonych lekarzy. W ramach współpracy z Meditravel pacjenci mogą skorzystać z oferty klinik posiadających prestiżową akredytację JCI (Joint Commission International). Doświadczenie lekarzy, wysokiej klasy sprzęt, zastosowanie najlepszych procedur sprawia, że efekty przeszczepu włosów zadowalają nawet pacjentów z najwyższymi oczekiwaniami.

Rezultaty przeszczepów włosów

Transplantacja włosów to najskuteczniejsza metoda „leczenia” łysienia. Uznawana jest ona za najlepsze rozwiązanie, pozwalające na zagęszczenie fryzury. Pierwsze efekty widoczne są już po 3-4 miesiącach po zabiegu, a ostatecznych rezultatów można spodziewać się po 6 miesiącach Po tym czasie zaczynają odrastać zaimplantowane włosy. Należy pamiętać, że na początku przeszczepione owłosienie jest nieregularne i pozbawione gęstości. Z każdym kolejnym miesiącem jednak zaczynają się zagęszczać i prezentować coraz lepiej. O tym, jak wygląda czupryna po przeszczepie włosów, można zobaczyć na stronie Meditravel - https://meditravel.pl/przeszczep-wlosow/.

Publikowane zdjęcia są tymi rzeczywistymi i pozwalają realnie ocenić, jakich efektów można się spodziewać. Pacjent powinien jednak pamiętać, że udana transplantacja jest wynikiem nie tylko doświadczenia lekarza, ale także po zabiegowego postępowania. Zaleca się, aby pacjent unikał promieni słonecznych, alkoholu, przyjmował prawidłową pozycję snu, zrezygnował z zabiegów fryzjerskich i stylizacyjnych do 3 tygodni po zabiegu. Stosowanie się do tych wytycznych wpłynie na prawidłowy wzrost przeszczepionych włosów.PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl