fit.pl mobile logo

Joga Festiwal w Wierchomli. 22-29 sierpnia 2021 r.

Joga Festiwal w Wierchomli ma długą tradycję; jogini spotykają się tu nieprzerwanie od 2013 r. Jak zawsze, poza jogą, można w Wierchomli wziąć udział w niezwykle ciekawych warsztatach i prelekcjach poświęconych, ogólnie mówiąc, zdrowemu trybowi życia. Jakie tematy będą poruszane podczas tegorocznego Festiwalu?

Joga Festiwal. IX Górski Maraton Jogi w Wierchomli

Joga Festiwal to 7-dniowe wydarzenie (22-29.08.2021 r.), które jest największą jogową imprezą w Polsce. To codzienne ćwiczenia różnych rodzajów jogi z najlepszymi nauczycielami, spotkania z interesującymi gośćmi, zajęcia dla dzieci i strefa ciekawych wystawców. Festiwal kończy się Górskim Maratonem Jogi 108 Powitań Słońca, wykonywanym w plenerze, na szczycie góry w Wierchomli.

Niezwykli Goście, niezwykłe warsztaty i prelekcje

Motywem przewodnim tegorocznych spotkań jest medytacja oraz Porozumienie Bez Przemocy (NVC). Prowadzącymi te spotkania i warsztaty będą: Dariusz Hybel (medytacja chrześcijańska), Szymon Olbrychowski (medytacja Zen) i Jurek Ambroszczyk (Vipassana). O Porozumieniu Bez Przemocy opowie Anna Mills (założycielka Akademii NVC).

Poza tym Joga Festiwal w Wierchomli gości w tym roku m.in.: Katarinę Hellström i Maurizia Mazzetto (założycieli BodyWork by Katarina & Maurizio), Aldonę Rogowską (ekspertkę w dziedzinie naturalnego żywienia), Olgę Szemley (autorkę metody Yogattracticve), Annę Ryczek (specjalistkę metody oddychania wg Butejki), Jakuba Dorosza (specjalistę medycyny naturalnej), lek. med. Dorotę Kalwajt (pediatrę, rehabilitanta medycznego i specjalistę od równoważenia energii w organizmie), Adama Lisa (eksperta w dziedzinie terapii dźwiękiem).
Uczestnicy Joga Festiwalu będą mogli wziąć udział w warsztatach, prelekcjach i konsultacjach. Organizatorzy szczególnie polecają:

Kinezjologia: ciało – emocje – energetyka – wykład i Test mięśniowy – rozmowa z ciałem na co dzień – warsztat – poprowadzi lek. med. Dorota Kalwajt
Miednica- uzdrawianie seksualności – pokaz pracy z ciałem – wykład/warsztat oraz Poranne oklepywanki – zajęcia na pobudzenie – poprowadzą BodyWork by Katarina Hellström & Maurizio Mazzetto
Henna – mehendi i farbowanie włosów – warsztat poprowadzi Ilona Dembowska
Yogattractive – pokaz naturalnego anti-agingu twarzy – poprowadzi autorka metody Olga Szemley
Spokojny oddech, spokojny umysł – metoda Butejki w praktyce, czyli dlaczego warto oddychać mniej – poprowadzi Anna Ryczek
Koncert na Gongi i Misy Tybetańskie z Adamem Lisem
Medytacja chrześcijańska. Od starożytnego doświadczenia Ojców Pustyni do mądrego życia dzisiaj – wykład
Medytacja chrześcijańska – praktyka poprzedzona wprowadzeniem – poprowadzi Dariusz Hybel
Aromaterapia. Możliwości oddziaływania na sferę fizyczną i psychoemocjonalną człowieka – wykład z elementami warsztatu
TRADYCYJNA MEDYCYNA CHIŃSKA – oba spotkania poprowadzi Jakub Dorosz
Medytacja ZEN – praktyka – Szymon Olbrychowski
Wstęp do Porozumienia Bez Przemocy – wykład oraz warsztaty poprowadzi Anna Mills
Prezentacja przybliżająca ścieżkę medytacji Vipassana z Jurkiem Ambroszczykiem 
Ziemia i ogień – ceramiczne eksploracje – warsztaty – poprowadzi Marta Katyńska

Joga Festiwal w Wierchomli cieszy się coraz większą popularnością, a organizatorzy dbają, by program był urozmaicony i atrakcyjny dla każdego Gościa. Na Festiwal można zapisywać się on-line: https://jogafestiwal.pl/zapisy

Organizatorami Festiwalu są: ***Hotel Wierchomla Ski & SPA Resort – oraz portal Joga-Joga.pl – pierwszy ogólnopolski serwis internetowy o tematyce poświęconej jodze i zdrowemu stylowi życia.
Strona: www.jogafestiwal.pl
Fanpage @Joga Festiwal Wierchomla - https://www.facebook.com/JogaFestiwal/

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl