Samoobsługowy klub fitness - nowy trend czy pomysł na rentowny biznes? Fit + z coraz mocniejszą pozycją na rynku

Ostatnie lata przyniosły znaczące zmiany w branży fitness. Wygląda na to, że bezobsługowe kluby fitness są jednym z kierunków jej rozwoju. W Niemczech i w Polsce uwagę zwraca bezobsługowa franczyzowa sieć Fit +. Ta innowacyjna koncepcja zyskuje coraz większe uznanie wśród inwestorów, ale także klientów.
2024-05-22 13:46
Udostępnij
Samoobsługowy klub fitness - nowy trend czy pomysł na rentowny biznes?
Fit + z coraz mocniejszą pozycją na rynku

Rozwój w Polsce i na świecie

Franczyzowa sieć klubów fitness Fit + święci triumfy  nie tylko w Europie, ale także konsekwentnie buduje swoją markę w Polsce. Pierwszy klub powstał w Żninie. Obecnie sieć może pochwalić się już 4 lokalizacjami. Następne 3 niebawem i trwają rozmowy z potencjalnymi inwestorami.  

Fit+: Nowa era fitnessu

Fit + to nie tylko kolejna sieć siłowni. To rewolucja w podejściu do prowadzenia takich biznesów. Dzięki zautomatyzowanym systemom obsługi, klub marki Fit+ może funkcjonować bez pracowników, co przyciąga uwagę inwestorów poszukujących innowacyjnych rozwiązań. Fit + oferuje rentowność w oparciu o dobrze przemyślaną strategię i niski próg wejścia.

Korzyści dla franczyzobiorców

  1. Dochód pasywny: Dzięki zautomatyzowanemu modelowi biznesowemu, franczyzobiorcy mogą cieszyć się stabilnymi i pasywnymi dochodami, minimalizując zaangażowanie własnego czasu.
  2. Wsparcie i szkolenia: Fit + zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie otwarcia i prowadzenia klubu, włącznie ze szkoleniami oraz marketingiem.
  3. Sprawdzony model biznesowy: Sieć posiada sprawdzony w ponad 250 lokalizacjach w Europie model biznesowy, który zapewnia wysoką rentowność i szybki zwrot z inwestycji.

To tylko niektóre profity, które sprawiają, że Fit + stanowi atrakcyjną propozycje i cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów.

Trendy w branży fitness

Dynamiczny rozwój bezobsługowych sieci klubów fitness, takich jak Fit +, to tylko jedno z wielu zjawisk obserwowanych w branży fitness w ostatnich latach. Inwestorzy coraz bardziej zwracają uwagę na nowoczesne rozwiązania, które pozwalają na efektywne prowadzenie klubów przy minimalnym zaangażowaniu operatora i pracowników, niskim progu wejścia, a także oszczędności na kosztach utrzymania. To także reakcja na rosnące zapotrzebowanie na dostępne dla szerokiej grupy klientów, nowoczesne i wygodne przestrzenie do ćwiczeń. Rozwój bezobsługowych sieci klubów fitness, takich jak Fit +, to trend, który nie tylko zmienia oblicze branży fitness, ale także przyciąga uwagę inwestorów poszukujących nowych możliwości w biznesie. Redakcja portalu fit.pl z ciekawością śledzi rozwój nowego gracza, który ma szansę zbudować silną pozycję także na polskim rynku.