fit.pl mobile logo

ASICS GT2000 9 - specjalistyczne buty do bieganIa

ASICS GT-2000 9 to but do biegania, który przeznaczony jest na dłuższe trasy biegowe. Jednak sprawdzi się również u amatora, który biega od czasu do czasu. Jednym słowem - wygodniejszych butów do biegania nie miałam. Ale zacznijmy od początku

 ASICS GT-2000 9 to klasyczny but biegowy, przeznaczony na dłuższe przebieżki w szybszym tempie. Zapewnia dużą stabilność podczas treningu.

But idealnie dopasowuje się do stopy. Bardzo szybko można go "rozchodzić". Do tej pory pierwszy trening w nowych butach biegowych nie był dla mnie komfotowy. Jednak w przypadku modelu GT-2000 9 po założeniu butów na nogi i krókiej rozgrzewce, mogłam bez problemu wykonać cały trening, bo buty idealnie dopasowały się do stopy. Co warto podkreślić buty są bardzo lekkie, dzięki czemu trening jest jeszcze przyjemniejszy.

ASICS GT-2000 9 - wygląd

But ASICS GT-2000 9 wygląda jak klasyczny model buta biegowego. Nie wyróżnia się oryginalnym designem. Mimo to, nie w wyglądzie tkwi jego siła - a w materiałach, z których został wykonany.

Cholewka buta jest bezszwowa wokół palca i śródstopia. Dla mnie to super rozwiązanie, gdyż pozwala uniknąć irytującego ocierania o szwy. Rozciągliwa cholewka pozwala dopasować ją do każdego kształtu stopy.

Buty mają dużo miejsca w śródstopiu i przedniej częsci stopy, co daje dodatkowy komfort użytkowania.

Sztywny wewnętrzny zapiętek pozwala na bezpieczne dostosowanie i zabezpieczenie stopy. Zapiętek pozwala utrzymać piętę na miejscu podczas poruszania się.

122440863_2454404101528076_4613175363127665737_n

Dodatkowa wyściółka wokół kołnierza pięty zapewnia lepsze dopasowanie, a wyściełany język z łatwością przylega do stopy. Standardowy system sznurowania jest prosty, a dodatkowa koronkowa dziurka w górnej części buta pozwala w razie potrzeby zasznurować buty, zapewniając dodatkowe dopasowanie.  .

ASICS GT-2000 9 to klasyczne, wygodne buty do biegania wykonane z najwyższej jakości materiałów, na których możesz polegać każdego dnia.

ASICS GT-2000 9 - jak sprawdzają się podczas treningu?

Ten model butów nadaje się zarówno dla amatorów, jak i średniozaawansowanych czy zaawansowanych biegaczy. Ja klasyfikuję się w grupie średniozaawansowanych biegaczy, raczej krókodystansowców. Jednak doceniam niezwykłą wygodę i amortyzację butów ASICS GT-2000 9.

122623498_347880229830408_205724501376664704_n

Połączenie technologii FLYTEFOAM™ i technologii amortyzacyjnej GEL™, umieszczonych w podeszwie środkowej, zapewnia wygodę i redukuje wstrząsy wywołane przez uderzenie o podłoże. Pozwala to na komfort treningu, nawet po asfalcie, zabezpieczając stawy biegacza przed uszkodzeniem. Przyznaję, że amortyzacja w tych butach jest rewelacyjna. Zakładając je pierwszy raz na stopy, początkowo miałam odczucie "efektu sprężyny".

Warto pochwalić przyczepnośc butów. Idealnie trenowało się w nich podczas biegania po asfalcie, nierównych chodnikach czy błotnistych  ścieżkach leśny.

Stabilność w przypadku moelu GT-2000 9 na wysokim poziomie i pozwala na komfortowe bieganie, tak przy wyższych prędkościach, jak i podczas chęci wykonania bardziej rekreacyjnego treningu.

122671802_776835109834536_5395334758515313208_n

Buty ASICS GT-2000 9 to buty idealne do każdego typu treningu. Sprawdzą się podczas pokonywania długich tras biegowych, jak i rekreacyjnego krótkiego biegania. To również buty, które  sprawdzą się podczas spacerów po mieście.

Stonowany wygląd i dobre właściwości - to cechy, na które zwrócą uwagę początkujących biegacze. Na początku nie zawsze jesteśmy przekonani co do własnej motywacji, czy wytrwamy w bieganiu? Buty do biegania dla początkujących powinny być dość uniwersalne. A Asics GT-2000 9  świetnie odnajduję się w takiej właśnie roli. ASICS GT-2000 9 to model lekki, wygodny i zaskakująco dynamiczny jak na typowy but treningowy. Początkujący docenią zwłaszcza lekkość i poziom amortyzacji. Dobrze zabezpieczona pięta zapewnią komfortowe i bezpieczne treningi! 

122634421_262579958516955_6754364963975388142_n

ASICS GT-2000 9 - ocena: 9/10

Zalety:

- jakość

- wygląd

- wygoda

- waga buta

- idealne dla początkujących

Ola Załęska

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl