Zdrofit partnerem biegów Fundacji „Maraton Warszawski”

Największa w Polsce sieć klubów została wyłącznym Partnerem Fitness imprez biegowych organizowanych przez Fundację Maraton Warszawski. Wspomniane wydarzenia to Ekiden – Maraton Sztafet, który odbędzie się 20.05.2023 r. oraz 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski zaplanowany na 24.09.2023 r. Oba biegi odbędą się w Warszawie.
2023-05-19 00:00
Udostępnij
Zdrofit partnerem biegów Fundacji „Maraton Warszawski”

Zdrofit wspiera Polaków w tym #JakDobrze wykorzystać aktywność fizyczną do zadbania o kondycję, zdrowie i sylwetkę oraz dobrostan psychiczny, a co za tym idzie, utrzymanie dobrej jakości życia.

Zespół trenerów ze Zdrofitu poprowadzi rozgrzewkę przed Ekiden – Maraton Sztafet, przygotowując biegaczy do bezpiecznego startu i zagrzewając ich do zdrowej rywalizacji, a przede wszystkim świetnej zabawy.

– Dołączenie Zdrofitu do masowych imprez biegowych organizowanych przez Fundację „Maraton Warszawski” to dla nas kolejna możliwość propagowania aktywności fizycznej, dzięki której życie nabiera zupełnie innej energii. Zależy nam na inspirowaniu zarówno osób, które mają dużą świadomość sportu, jak i wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami. Dlatego właśnie zachęcamy, aby każdy trenował w swoim tempie, tak jak chce, lubi, dopasowując wysiłek do własnych możliwości. W porównaniu do krajów Europy Zachodniej i bardzo aktywnej północy kontynentu ciągle zbyt mało Polaków uprawia aktywność fizyczną, co przekłada się na rosnący procent społeczeństwa obciążonego otyłością, nadciśnieniem, cukrzycą, nowotworami oraz problemami związanymi ze zdrowiem psychicznym. Cieszymy się, że Zdrofit wesprze ważne wydarzenia dla pasjonatów biegania, dla których nasze kluby stanowią doskonałą bazę do treningów – mówi Daniel Biegaj, dyrektor marketingu i e-commerce zarządzający marketingiem klubów fitness należących do Benefit Systems.

Sieć fitness Zdrofit to 84 kluby na terenie Warszawy i okolic, Trójmiasta, Szczecina, Kielc i Włocławka. Obiekty są wyposażone w sprzęt najwyższej jakości zapewniający bezpieczeństwo ćwiczeń. W klubach znajdują się strefy cardio, wolnych ciężarów, treningów cross, oraz odnowy biologicznej.

Zdrofit na rynku wyróżnia największa baza grupowych zajęć fitness. Niemal 100 formatów pozwala na dopasowanie treningów do zróżnicowanych potrzeb, od zajęć dla początkujących, przez taneczne, prozdrowotne, jak pilates, Zdrowy kręgosłup, aż po intensywne i przyspieszające metabolizm treningi interwałowe oraz cieszące się ogromną popularnością zajęcia rowerowe.

– Świat sportowy – amatorski musi wspierać się i dążyć do popularyzowania aktywności. Każda aktywność jest dobra i to ich różnorodność wpływa na nasz ogólny rozwój – i fizyczny i psychiczny. Zdrofit i ich kluby fitness to na pewno znane biegaczom miejsce i cieszę się, że łączymy siły. Bieganie ma być zdrowe, pełne pasji ale i mądre – a do tego potrzeba często pracy nie tylko w, kolokwialnie mówiąc, terenie. Wierzymy, że nieustającą pracą i wspólnymi akcjami będziemy promować sport, zdrowy styl życia i coraz to większa część społeczeństwa będzie podejmować aktywność. W zdrowym ciele zdrowy duch! - mówi Marek Tronina, dyrektor Fundacji „Maraton Warszawski”.