Gadżety reklamowe dla biegaczy, czyli jak zadbać o rozpoznawalność podczas imprez biegowych

Sport jest coraz popularniejszą formą spędzania wolnego czasu, zwłaszcza w przypadku pracowników biurowych, którzy całe dnie spędzają przy biurku i wieczorami chcą spożytkować energię w aktywny sposób. Firmy coraz częściej oferują różnego rodzaju benefity w postaci kart multisport i chętnie organizują różnego rodzaju zawody – jest to świetny sposób na współzawodnictwo między działami korporacji lub dwoma zaprzyjaźnionymi firmami.
2018-06-12 00:00
Udostępnij
Gadżety reklamowe dla biegaczy, czyli jak zadbać o rozpoznawalność podczas imprez biegowych

Bieg firmowy przyciąga coraz większą ilość startujących i obserwatorów, więc warto wyposażyć swoich zawodników w gadżety reklamowe dla biegaczy, które będą jasno informować wszystkich, z jakim reprezentantem mają do czynienia. Są one również doskonałą formą dodatków do nagród, które będą zagrzewać wszystkich do rywalizacji i maksymalizowania swoich wyników.

Wszystko na czas biegu

Gdy bieg trwa w najlepsze, nie ma czasu na przystanki, by posilić się batonem energetycznym i zyskać więcej energii. Warto mieć zawsze przy sobie wysoko kaloryczną przekąskę, która pozwoli na zastrzyk węglowodanów. Gdzie jednak schować taki mały przysmak? W końcu ani spodenki dla biegaczy, ani koszulki, nie zostały wyposażone w kieszenie. Na ratunek przychodzi reklamowa opaska na rękę z etui.

 

Można w niej również schować odtwarzacz MP3, dzięki któremu będziemy nabierać determinacji, wraz z motywującą muzyką. Jest to wygodniejsze urządzenie od telefonu komórkowego, który jest cięższy i jego uszkodzenie w czasie ewentualnej kolizji lub wypadku, będzie dużo boleśniejsze finansowo.

 

Na opasce można umieścić również logo firmy i numer zawodnika, dzięki czemu stanowi doskonały produkt reklamowo-informacyjny dla mniejszych i większych zawodów biegowych. Dodatkowym gadżetem może być opaska-frotka na nadgarstek, która doskonale sprawdzi się do ocierania potu z czoła.

Nagrody dla zwycięzców

Uścisk dłoni prezesa i osobiste gratulacje, nie zawsze są najlepszą motywacją dla zawodników, którzy za swój trud i wysiłek oczekują nagród – nawet w formie upominków i gadżetów, które będą mogli wykorzystać na co dzień.

 

obraz_1

źródło: https://www.opengift.pl/gadzety-reklamowe-dla-biegaczy/

 

Podium zawsze cieszy, jednak pozostawia niesmak i niedosyt, jeśli jest to trzecie lub drugie miejsce. Warto wtedy przygotować dla zawodników zestaw nagród, który w pewnym sensie będzie doskonałym sposobem na otarcie łez.

Trzecie miejsce

Latarka czołowa doskonale sprawdzi się na sesje biegowe, które będą odbywać się po ciemku, natomiast krokomierz z klipsem, przyda się do mierzenia progresu z treningu na trening. Taki zestaw powinien ucieszyć wszystkich biegaczy, motywując ich do dalszego osiągania sukcesów i treningów poprawiających wyniki.

 

Drugie miejsce

Niewiele brakowało, ale jednak to dobry wynik. Pas do biegania jest funkcjonalnym i wygodnym akcesorium, które poprawi komfort wszystkich treningów.

 

Pierwsze miejsce

By stanąć na najwyższym miejscu, nie wystarczy szczęście, potrzebne są umiejętności, doświadczenie i wiele godzin spędzonych na treningu. Powinny być one docenione w taki sposób, by na następnych zawodach, każdy dawał z siebie 100% sił! Opaska sportowa monitorująca wysiłek biegacza, powinna być satysfakcjonującym dodatkiem do nagrody głównej.

 

Artykuł powstał przy wsparciu producenta gadżetów reklamowych OpenGift.pl