Bóle pleców są jedną z najczęstszych dolegliwości młodych matek. Kręgosłup nadwyrężony po ciąży i częste noszenie dziecka nie sprzyjają poprawieniu samopoczucia. Ulgę przynieść może korzystanie z nowego nosidełka biodrowego HIPSEAT™
fit.pl
2010-10-28 00:00
Udostępnij
HIPSEAT™ to jedno z najprostszych nosidełek dostępnych obecnie na rynku. Składa się z pasa zapinanego w talii opiekuna i siedzenia dla dziecka. Założenie nosidelka zajmuje kilka sekund a jego obsługa jest zupełnie intuicyjna. Noszący dziecko odczuwa ogromną, natychmiastową ulgę dla kręgosłupa ponieważ pas rozkłada ciężar malucha równomiernie wokół talii i bioder, odciążając tym samym plecy i ramiona.
 

HIPSEAT GREEN%20(2)Nasze nosidełko jest także całkowicie bezpieczne dla kręgosłupa i bioderek dziecka. Zapewnia stabilne i wygodne podparcie dla pupy, nie krępując jednocześnie ruchów malucha.
 

To idealne rozwiązanie dla rodziców „żywych sreber”, które lubią zmieniać pozycję i być w ciągłym ruchu. Niewielka waga i rozmiary nosidła pozwalają mieć je zawsze przy sobie (lub na sobie) gotowe do użycia. Dziecko sadza się i zdejmuje z HIPSEAT szybko i bez zbędnych dodatkowych operacji.
 

Nosidelko wyposażone jest w wewnętrzne kieszonki na drobne przedmioty (telefon, karta płatnicza), które dobrze sprawdzają się podczas krótkich wyjść. Nosidełko wykonano z wytrzymałego, odpornego na zabrudzenia materiału, przystosowanego do prania w pralce.
 

HIPSEAT™ zalecany jest do noszenia dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Posiada pozytywną opinię Brytyjskiego Instytutu Standardów i jest polecany przez fizjoterapeutów na całym świecie. Produkt występuje w 4 kolorach: czarnym, bordowym, oliwkowym i granatowym.

Nosidełko Hipseat™to same zalety:

• zdejmuje cały ciężar z Twoich ramion i pleców, redukując obciążenie kręgosłupa

• równomiernie rozkłada ciężar wokół talii, bioder i miednicy

• czas zakładania to 15 sekund
• utrzymuje nóżki i bioderka dziecka w prawidłowej, fizjologicznej pozycji

• nie krępuje ruchu Twojego dziecka

• jest zatwierdzone i polecane przez pediatrów, ortopedów i fizjoterapeutów na całym świecie

• jest przetestowane przez Brytyjski Instytut Standardów

Szczegóły na stronie hipseat.pl 

www.fit.pl