Hotel zdrojowy Pro- Vita w Kołobrzegu wprowadził do swojej oferty całkowicie nowy program "Zdrowe plecy", na który składa się mnóstwo zabiegów pomocnych przy bólach kręgosłupa
fit.pl
2012-09-23 00:00
Udostępnij
Program


Program Zdrowe plecy skupia się na wzmacnianiu mięśni grzbietu, brzucha, pośladków i nóg oraz likwidacji stanów bólowych dzięki przemyślanemu zestawowi nieskomplikowanych ćwiczeń wykonywanych w pozycjach izolowanych - leżących, siedzących i w odciążeniu.

Dodatkowo Pro- Vita oferuje skuteczne zabiegi z zakresu masaży klasycznych, hydroterapii, elektroterapii, krioterapii oraz okładów leczniczych, które zwiększą efekt ćwiczeń gimnastycznych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów kinezy- i fizjoterapii.

Program ten systematycznie zyskuje na popularności. Polecany jest wszystkim bez względu na wiek i sprawność fizyczną. Biorą w nim udział zarówno dzieci, jak i dorośli. Jest to możliwe dlatego, iż program ten pomaga nie tylko w przypadku istniejących już schorzeń kręgosłupa, ale przede wszystkim – działa profilaktycznie.

clipboard02„Dla osób cierpiących z powodu dolegliwości kręgosłupa, aktywność w programie „Zdrowe Plecy” z pewnością będzie się wiązała z wymiernymi efektami w postaci redukcji lub ustaniu tych dolegliwości. - mówi Adam Wysocki, kierownik sprzedaży i marketingu.

- „Nie zapominamy jednak tutaj o prozdrowotnej misji naszego hotelu – stąd właśnie dbałość, aby tego typu programy działały również profilaktycznie.”


 


www.fit.pl