22 i 23 maja 2010 roku odbędą się w Warszawie szkolenia Pilates Basic 1 oraz Pilates News a kręgosłup prowadzone przez Panią doktor Jolantę Ignaszewską-Kuehbauch
fit.pl
2010-04-21 00:00
Udostępnij
Szkolenia Pilates
Szkolenie Pilates Basic 1 odbędzie się w dniach 22 i 23 maja 2010 roku w Gold's Gymie w Wilanowie. Pilates Basic1 będzie to jedno z trzy etapowego szkolenia / wszystkie dwudniowe / do uzyskania Certyfikatu końcowego. Jednocześnie nie wyklucza się możliwości uczestnictwa tylko w jednej z wybranych III części modułu fitness ( Po każdym szkoleniu otrzymuje się certyfikat uczestnictwa). Osoby zainteresowane całością, po wcześniejszym pozytywnym zaliczeniu testowego egzaminu pisemnego na końcowym III szkoleniu i po poprawnym przeprowadzeniu w ciągu 6 miesięcy po egzaminie testowym lekcji w technice Pilates, otrzymują certyfikat końcowy.

Więcej na temat szkolenia czytaj TUTAJ

Szkolenie Pilates News a kręgosłup odbędzie się 23 maja w Fitness Club Zdrofit na Mokotowie w Warszawie. W programie nowości i nowe interpretacje techniki Pilates sprzyjające kręgosłupowi. Techniki pobudzające energie. Praktyczno -teoretyczne warsztaty z analiza ćwiczeń przydatnych dla profilaktyki zdrowego kręgosłupa i krążków międzykręgowych.

Więcej na temat szkolenia czytaj TUTAJ

www.fit.pl