fit.pl mobile logo

Co niesamowitego jest w wodzie kokosowej?

Sekret wody kokosowej kryje się głównie w profilu elektrolitów, które sprawiają, że bardzo szybko nawadnia i zaspokaja czy uzupełnia poziom minerałów w organizmie. Dzięki temu znacząco poprawia funkcje metaboliczne, a co za tym idzie jest bardzo wskazanym napojem dla osób odchudzających się 
Zresztą, czy piłkarze i sztab szkoleniowy Ajaxu Amsterdam, pijącego Coco Juice podczas swoich treningów mogą się mylić?

Walorem jest także zawartość naturalnych bioaktywnych enzymów, które pozytywnie wpływają na procesy trawienne. Na Uniwersytecie w Indiach naukowcy przeprowadzili badanie, które jednoznacznie wykazało, że spożywanie wody kokosowej hamuje stres oksydacyjny w nerkach, a co za tym idzie chroni je i przeciwdziała nowotworom. Innym z wyjątkowych składników wody kokosowej jest Kinetyna, która opóźnia proces starzenia się skóry. Woda kokosowa spełnia też wiele innych funkcji:
 • Zmniejsza puchnięcie rąk i stóp,
 • Wspiera funkcjonowanie nerek i rozpuszcza kamienie nerkowe,
 • Przeciwdziała wzrostowi możliwości zachorowania na raka,
 • Pomaga utrzymać w równowadze poziom cukru we krwi u diabetyków,
 • Poprawia w zaparciach oraz trawieniu,
 • Nawadnia organizm 10x razy lepiej niż napój izotoniczny,
 • Ma bogatą zawartość elektrolitów, a szczególnie potasu. (Woda kokosowa zawiera go ponad dwukrotnie więcej niż napoje izotoniczne – w 100 ml znajdziemy 294 mg potasu),
 • Poprawia krążenie krwi i zmniejsza ryzyko chorób serca,
 • Pomaga w zapobieganiu miażdżycy,
 • Zapobiega tworzeniu się skrzepów we krwi,
 • Wspiera rozwój przyjaznych bakterii w jelitach,
 • Obniża poziom cholesterolu i wysokiego ciśnienia krwi,
 • Wzmacnia skórę i poprawia jej elastyczność,
 • Redukuje przebarwienia i plamy na skórze,
 • Redukuje zmarszczki i fałdy,
 • Przyśpiesza gojenie ran,
 • Poprawia wzrok i zapobiega jaskrze,
 • Wzmacnia funkcje odpornościowe organizmu,
 • Zmniejsza przetłuszczanie się włosów,
 •  krajach trzeciego świata stosowana jest do… transfuzji krwi, zastępując ją (skład wody kokosowej jest niezwykle podobno do składu osocza ludzkiej krwi).

Wszystkie przedstawione właściwości wody kokosowej są potwierdzone badaniami klinicznymi. Dr Bruce Fife, wybitny ekspert wody kokosowej, w swojej książce „Coconut Water for Health & Healing” stwierdził, że woda kokosowa to najzdrowszy napój na świecie. Woda kokosowa podbiła serca mieszkańców USA, w tym gwiazd: Rihanny, Madonny, Matthew McConaughey’a czy Demi Moore, zdobywając wcześniej serca Ameryki Południowej, a następnie Europy Zachodniej czy Skandynawii. Teraz przyszedł czas na Polskę.

Co czyni Coco Juice napojem wyjątkowym?

Polski konsument coraz częściej mówi DOŚĆ produktom pełnym chemii czy ulepszaczy smaku. Dość ma mleka, które mlekiem nie jest, wędlin, które obok prawdziwych wędlin nawet nie leżały. Polski konsument zaczął szukać JAKOŚCI. Produktów naturalnych, bogatych w wartości odżywcze dla organizmu. Produktów pełnych witamin i mikroelementów. Prawdziwego dobra.

Produkty marki Vivalife łączą najwyższą jakość składników, ogrom szczerych intencji w kontaktach z konsumentem i pracy włożonej w to, by nasze produkty stały się symbolem tego co zdrowe i naturalne.

Połączenie soczystego smaku owoców i niezwykle zdrowej wody kokosowej to propozycja dla wszystkich spragnionych orzeźwienia ze smakiem. Woda kokosowa Coco Juice doskonale ugasi pragnienie podczas wysiłku, np. w trakcie biegania czy uprawiania sportów, a także doda sił w codziennym aktywnym życiu.

COCO JUICE jako jedyna woda kokosowa na świecie posiada międzynarodowy certyfikat BIO, przyznawany tylko rygorystycznie selekcjonowanym produktom, które dają gwarancję najwyżej jakości zarówno produktu jak i sposobu jego pozyskania i pakowania! 
 • Woda kokosowa posiada certyfikat ‘Vege’ dla produktów przyjaznych weganom i wegetarianom,
 • Docenili nas także nasi konsumenci, nagradzając naszą wodę kokosową tytułem „PRODUKT ROKU 2012: Wybór Konsumentów”.
 • 100% naturalny napój bez dodatku cukru. Naturalna słodycz!
 • BEZ dodatku słodzików, konserwantów, tłuszczów,
 • Woda kokosowa jest sokiem z najniższą zawartością kalorii, posiada ich zaledwie 19-24 kcal, przy np. 48 kcal w przypadku soku pomarańczowego (w 100 ml),
 • Woda kokosowa ma charakter hipoalergiczny. To niezmiernie ważna właściwość w kraju, w którym ponad 50% ludzi cierpi na alergię.
 • Naturalnie wolna od tłuszczu, cholesterolu, a także konserwantów, słodzików i alergenów (m.in. glutenu).
 • Wysoka zawartość witaminy C, około 200 ml wody kokosowej zapewnia 90% dziennego zapotrzebowania organizmu na tę witaminę,

www.dieta.fit.pl

 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl