fit.pl mobile logo

Dieta z Wall Street

Chcesz schudnąć, ale jesteś tak zapracowana, że nie masz czasu na przygotowanie zdrowych posiłków?
Chcesz schudnąć, ale jesteś tak zapracowana, że nie masz czasu na przygotowanie zdrowych posiłków? W Ameryce to smutna codzienność, szczególnie wśród maklerów z Wall Street. Na szczęście jest na to sposób.

busy personGabinet dietetyczny Heather Bauer mieści się przy Park Avenue – jednej z najbardziej prestiżowych ulic Nowego Jorku. Codziennie przez jej drzwi wchodzą i wychodzą kobiety sukcesu i mężczyźni z oryginalnymi Rolexami na przegubie dłoni. Wszyscy chcą schudnąć, ale cierpią na jedną z najgroźniejszych chorób XXI – chroniczny brak czasu. Nic dziwnego, że autorka książki wzięła sobie do serca powtarzane tysiąc razy powiedzenie „proszę o taką dietę, która nie będzie wymagać ode mnie poświęcania nawet minuty dziennie”.


Metoda opracowana przez Heather przeznaczona jest dla zapracowanych osób. Jest prosta w realizacji i uwzględnia nawet biznesowe lunche.


Śniadania:


Lepiej zjedz je w domu, ale jeśli nie zdążysz to poświęć na nie kilka minut w pracy. Wybierz z menu dwa jajka na twardo i sałatkę owocową, musli z odtłuszczonym mlekiem lub kanapkę z masłem orzechowym i bananem.

Przekąski:

Owoc (koniecznie umyty) lub odtłuszczony jogurt.

Drugie śniadanie w pracy:

Lepiej wykreślić z menu popularne drożdżówki i kanapki przygotowane przez lokalny sklepik. Dobrym wyborem są sałatki np. z kurczakiem lub zupy.

[-------]

Kolacja w domu:


Idealne będą mrożone, niskokaloryczne dania. Wystarczy chwila w kuchence mikrofalowej i kolacja gotowa.


Kolacja w restauracji:


Zanim wyjdziesz z pracy sprawdź menu na stronie internetowej, a w drodze zastanów się, co chcesz zamówić. Chyba nie trzeba ci przypominać o kaloryczności niektórych dań. Zamów grillowanego kurczaka, rybę i dużo warzyw.


W samolocie:


Serwowane tam posiłki nie należą do najzdrowszych i najsmaczniejszych. Jednak mając w perspektywie długi lot, skorzystanie z podniebnej kuchni wydaje się nieuniknione. Wybieraj posiłki bogate w proteiny np. sałatki, a unikaj węglowodanów i słodyczy. Z drugiej strony zawsze możesz zabrać do podręcznego bagażu batona energetycznego (o ile przepisy pokładowe nie są zbyt restrykcyjne).

Przyjęcie służbowe:

Wiadomo, że takie spotkanie nie może obejść się bez lampki wina czy innego alkoholu. Jeśli dbasz o linię wybierz drinki z dużą ilością lodu. Możesz go sobie dokładać, a twoi znajomi nie zauważą, że pijesz już samą wodę.


www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl