Teatox – oczyść organizm i schudnij

Aby cieszyć się nienaganną figurą wcale nie trzeba sięgać po drakońskie diety, które opierają się na spożywaniu niewielkiej ilości kalorii w ciągu dnia. Teatox to metoda pozwalająca zarówno pozbyć się zbędnych kilogramów, jak i oczyścić organizm.
fit.pl
2014-09-10 00:00
Udostępnij
Teatox – oczyść organizm i schudnij

Niemal każda z nas sięgała kiedyś po dietę. O ile jedne pozwalały na krótki czas usunąć niechcianą tkankę tłuszczową, o tyle o niektórych chętnie byśmy zapomniały. To efekt tego, że nie każdy styl odżywiania zawiera odpowiednio zbilansowane posiłki i przede wszystkim dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb. Bo czy to w ogóle możliwe, aby jedna dieta pomogła każdej kobiecie i to niezależnie od jej codziennej aktywności fizycznej czy zapotrzebowania kalorycznego? Może właśnie dlatego warto spróbować czegoś nowego. Teatox to kuracja mieszanką ziół, której regularne picie pozwala oczyścić organizm i w efekcie schudnąć bez zbędnego wysiłku.

Magiczna moc ziół

Apteczne półki uginają się pod ciężarem nie tylko tabletek, ale również suplementów diet. Przywykłyśmy, że w aptece zakupimy nie tylko leki przepisane na receptę przez lekarza, ale również preparaty, które pomogą nam uzupełnić – na przykład – braki magnezu w organizmie czy zrzucić kilka dodatkowych kilogramów. Tymczasem większość takich środków oparta jest na wyciągach z ziół. Nie są one skuteczne, gdyż zawartość poszczególnych roślin jest niewielka. Znacznie lepszy efekt można uzyskać sięgając po naturalne mieszanki ziół w postaci naparów, których działanie potwierdzone zostało już dawno temu.

Nowe trendy

Teatox to połączenie angielskich słów „tea” (herbata) i „detox” (detoks). Codzienną dietę wzbogaca się zatem o napary z mieszanek różnorodnych ziół, których skład został tak dobrany, aby nie tylko oczyścić organizm, ale również pomóc mu zrzucić zbędne kilogramy. Co więcej, regularne picie ziółek przynosi znacznie więcej korzyści – kobiety, które przetestowały teatox potwierdzają, że czuły znacznie więcej energii, poprawił się ich wygląd skóry. Wszystko jednak zależy wyłącznie od tego, jakie zioła znajdą się w przygotowanej mieszance. Dobra to taka, która jest odpowiednio skomponowana – tylko wówczas oczekiwać można konkretnych efektów.

Slimtox – pij na zdrowie

Przykładem mieszanki ziół, której regularne picie może pomóc w oczyszczeniu organizmu i zrzuceniu zbędnych kilogramów jest Slimtox. W jej skład wchodzą wyłącznie wyselekcjonowane zioła, w tym między innymi Yerba Mata (spala tkankę tłuszczową), pokrzywa (za pomocą której można pozbyć się toksyn) czy fiołek tójbarwny (odpowiedzialny za przemianę materii). Poza tym w opakowaniu znaleźć można pobudzającą guaranę, pomagającą w koncentracji trawę cytrynową, koper włoski, owoce goji czy jasnotę. Tak silna, skoncentrowana dawka ziół ma wpływ na organizm już po wypiciu pierwszej filiżanki.

Naturalne znaczy lepsze

Stosując teatox sięgasz wyłącznie po naturalne składniki – zioła. Ich moc znana jest od stuleci, zaś nasze prababcie stosowały je na wszelkie dolegliwości. Nie od dziś wiadomo, że to, co naturalne jest znacznie lepsze dla naszego organizmu. Zioła nie zawierają sztucznych barwników, zapachów czy konserwantów. Ich spożywanie zgodnie z zaleceniami zielarzy nie powoduje skutków ubocznych. Oznacza to, że w efekcie nie dostarczają one do organizmu niebezpiecznych związków chemicznych. Sięgając po wyżej wspomnianą mieszankę możesz być zatem pewna, że Twój organizm otrzymuje wyłącznie naturalne składniki.

Ile czasu to trwa?

Wybierając kurację teatox można samodzielnie określić długość czasu, przez jaki będzie ona stosowana. Najczęściej spotkać można się z terapiami dwutygodniowymi, miesięcznymi czy trzymiesięcznymi. W tym czasie regularnie pite napary zmniejszają apetyt, przyśpieszają metabolizm, spalają zbędną tkankę tłuszczową czy oczyszczają organizm z toksyn. Dla osiągnięcia lepszego efektu warto w tym okresie zadbać również o pozostałe elementy diety. Wybierając świeże warzywa, owoce i inne, zdrowe pokarmy, efekt końcowy może być wyłącznie rewelacyjny.

Slimtox – naturalnie wesprzemy Cię w walce z kilogramami