fit.pl mobile logo

Mamo odpocznij, nie tylko w dniu mamy

Każda mama wie co to trud dnia codziennego, nie tylko z okazji dnia mamy, ale znacznie częściej warto pomyśleć o sobie i solidnie odpocząć. Odpoczynek, nawet ten aktywny  to najlepszy prezent i  inwestycja, która pozwoli docenić najbliższym Twoje poświęcenie, miłość i zaangażowanie  
26 maja zbliża się wielkimi krokami, tymczasem zamiast wymyślnych prezentów i pudełek czekoladek na dzień mamy warto ukochanej kobiecie podarować czas tylko dla niej. Współczesna kobieta musi łączyć obowiązki mamy z zawodowymi i domowymi, niestety wśród tylu obowiązków na odpoczynek i regenerację sił nie zostaje nic.

mama odpoczywa

W trosce o perfekcjonizm w wielu dziedzinach życia zapominamy o sobie, a to powoduje szybsze zmęczenie, brak energii, rozdrażnienie, apatię a często prowadzi do depresji. Drogie mamy czy tak właśnie musi być?

W natłoku codziennych wrażeń i zadań partner oraz rodzina powinni zadbać by, mama miała choć chwilę każdego dnia dla siebie. Niezależnie czy wykorzysta ją na zakupy, pogaduszki z przyjaciółką na mieście, kosmetyczkę, fryzjera, to najlepszy czas na oderwanie od codziennych kłopotów dzieci, swoich i partnera a w konsekwencji relaks i lepsze zdrowie psychiczne.

[-------]

mama cwiczy2Szczęśliwa mama to wypoczęta mama

Zwłaszcza młode mamy oraz te, które wychowują kilkuletnie dzieci, wiedzą, jak rzadko zdarza się czas tylko dla siebie. Kiedy maluszek absorbuje uwagę kobiety prawie 24 godziny na dobę, mama rzadko ma czas na relaks i chwile zapomnienia.

Dlatego zamiast poddawać się i popadać w apatię, poszukajcie rozwiązania i poproście o nietypowy prezent z okazji dnia mamy.

Jeśli rodzina nie zawsze może zaopiekować się dzieckiem, obecnie wszelkiego rodzaju placówki rekreacyjno-handlowe dysponują placami zabaw, nimi żłobkami, które na pewno chętnie zaopiekują się dzieckiem, gdy mama chce skorzystać z usług fryzjera, kosmetyczki, czy po prostu umówić na zakupy i pogaduszki z przyjaciółkami.

Aktywny wypoczynek

Pomoc rodziny i znajomych często jest na wagę złota. Jeden dzień w SPA, dwie godziny w salonie urody, relaks na basenie, saunie czy choćby spacer, to najlepsza metoda na odzyskanie sił, witalności i przyjemne zapomnienie. Odpoczynek to nie tylko leżenie na kanapie, jeśli  więć lubisz, sport i jesteś aktywna, lecz od czasu, gdy zostałaś mamą  rzadko ćwiczysz i brakuje ci ruchu - czas to zmienić!

Zapisz się na zajęcia z dzieckiem. W odrębnej sali łącząc zabawę z tańcem, maluch będzie trenował swoje mięśnie i samodzielność pod okiem wykwalifikowanych trenerów, a Ty wreszcie będziesz mogła poćwiczyć jogę lub pilates.

www.dziecko.fit.pl
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl