Nowy nabór do szkółki piłkarskiej

Twoje dziecko uwielbia piłkę nożną? Zapisz go do prawdziwej szkółki, która nie tylko rozwinie jego umiejętności sportowe, ale także pomoże aktywnie i zdrowo spędzić czas z rówieśnikami  
fit.pl
2011-04-27 00:00
Udostępnij
Nowy nabór do szkółki piłkarskiej
dzieci pilkanoznaZajęcia odbywają się w grupach od 10 do 15 osób utworzonych na podstawie zróżnicowania umiejętności i sprawności.

Czego się dzieci nauczą:

Rozwinięcie u dzieci trwałego zainteresowania piłką nożną. Wiek determinuje rodzaj nauczanego działania, dlatego na początku szkolenia nauczamy w głównej mierze wyizolowanej techniki i działań indywidualnych. Przede wszystkim będziemy bazować na formie zabawowej, w której występuje współzawodnictwo pomiędzy ćwiczącymi.

Jednostka treningowa bazująca na tej formie da dzieciom wiele radości, satysfakcji i zadowolenia. Spełni ona podstawowe zadanie tego etapu nauczania. Spowoduje "zakochanie się" w piłce nożnej i zbuduje podstawy do chęci jej uprawiania.

Jednostka treningowa na etapie przygotowania wstępnego powinna być wypełniona grami i zabawami ruchowymi ze względu na to, że dziecko w tym wieku nie radzi sobie z obowiązującymi go rygorami czasowymi i nie może długo skupić uwagi na wykonywanym ćwiczeniu. Przejrzyste ćwiczenia oparte na grze i rywalizacji pozwalają małym zawodnikom zapoznać się z podstawowymi technikami gry, które doskonalone są wraz z dalszym rozwojem dziecka. Obok samej gry w piłkę mamy do dyspozycji szeroki wachlarz innych działań sportowych, które wychodzą naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dzieci.

Szkółka Sportowa Spartan oferuje dzieciom w różnorodny sposób podstawy wykształcenia sportowego. Najważniejsza jest przyjemność zabawy z piłką W centrum uwagi trenera będzie kształtowanie ogólnych zdolności koordynacyjnych poprzez uczestnictwo w różnych formach gry, tak aby przynosiło to pozytywne efekty dla innych gier zespołowych.

Czego nauczy się Twoje dziecko:

- Rozwinięcie trwałego zainteresowania piłką nożną.
- Nauczenie techniki i jednocześnie działań indywidualnych.

Zajęcia przebiegać będą w formie zabawowej, w której występuje współzawodnictwo pomiędzy ćwiczącymi.  Trening będzie tak zbudowany aby w tej formie dał dzieciom wiele radości, satysfakcji i zadowolenia. W centrum uwagi trenera będzie kształtowanie ogólnych zdolności koordynacyjnych poprzez uczestnictwo w różnych formach gry, tak aby przynosiło to pozytywne efekty.

Po etapie wstępnego szkolenia :

- udział w turniejach i innych rozgrywkach organizowanych dla tej grupy wiekowej;
- półkolonie ;
- mecze towarzyskie z innymi klubami posiadającymi te same grupy szkoleniowe;

W każdym miesiącu 8 treningów.
Koszt: 80 zł/m-c (8 treningów)

www.dziecko.fit.pl