fit.pl mobile logo

Odciągamy dziecko od telewizora

Wszyscy rodzice to znają. Gdy dzieciaki dorwą się do telewizora, mogą spędzić przed nim nawet cały dzień. Obejrzenie ulubionej bajki to jeszcze nie problem, jednak wielogodzinne oglądanie telewizji to zdecydowanie nie najlepsze zajęcie dla najmłodszych. Jak zatem oderwać je od ekranu? Przede wszystkim proponując im ciekawe aktywności! W końcu dzieci nie tylko powinny oglądać fajne rzeczy, ale przede wszystkim próbować tworzyć je samodzielnie. Dlatego drodzy rodzice mamy dla Was poradnik, który pomoże Wam zachęcić dzieci do wspólnej zabawy i pozwoli uwolnić się od telewizora!

Wyjdźcie z domu!

To brzmi dość banalnie, ale wcale nie musi takie być. Do aktywności na zewnątrz można podejść w różnoraki sposób. Place zabaw są świetną opcją, a także miejscem spotkań rówieśników, jednak warto sięgnąć także po bardziej kreatywne formy rozrywki, do których dzieciaki mogą także zaprosić kolegów. Spróbujcie wrócić do starych zabaw, które straciły trochę na popularności na rzecz elektronicznych rozrywek. Młodsze dzieci będą zachwycone, jeśli na spacer zabierzecie ze sobą ogromne bańki mydlane. Dobrze jest wybrać te dedykowane do stosowania na zewnątrz. Sprawdzą się także na większych wydarzeniach typu urodziny, jednak to rozwiązanie na tyle przystępne cenowo, że możesz je wykorzystać również do codziennej zabawy. Pięknie unoszą się na wietrze, mienią się kolorami i magicznie znikają. Ich puszczanie to czysta przyjemność, która zajmie nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Dla grupy starszaków możemy przygotować grę w podchody lub nawet stare dobre puszczanie latawców. Takie przygody będą nawet bardziej ekscytujące niż nowy odcinek ulubionej kreskówki!

Stwórzcie razem coś niezwykłego

Niestety, ale telewizor jest po prostu najprostszym sposobem na nudę. Nie idźmy zatem na łatwiznę i proponujmy dzieciom wspólne spędzanie czasu w kreatywny sposób. Jak to zrobić? Oczywiście wspólne malowanie, wyklejanie, lepienie z plasteliny czy szycie ubranek dla lalek to super zajęcia. Jeżeli jednak Wasze dziecko potrzebuje większej zachęty, aby odejść od ekranu, zaskocz je niezwykłym zestawem kreatywnym!

Zestaw Tubi Jelly

To wyjątkowa propozycja od firmy Tuban. Pozwala na tworzenie kolorowych, żelowych figurek, które możemy umieścić w dołączonym do zestawu akwarium wypełnionym kryształami wodnymi. Jak to działa? W zestawie znajdziemy różnokolorowe płyny, szablony ze wzorami, czystą folijkę, saszetki z aktywatorem oraz miseczkę. Aby stworzyć figurkę, wystarczy wypełnić kolorowym płynem wybrany szablon lub samodzielnie narysować kształt na czystej folii. Następnie umieszczamy go w wodzie z rozpuszczonym aktywatorem. Po upływie 2 minut należy delikatnie poruszać szablonem przez kilka minut, aż żelowa figurka nie spłynie z folii. I gotowe! Żelek nadaje się do zabawy, można zanurzać go w wodzie lub umieścić go w zaczarowanym, żelkowym akwarium dołączonym do zestawu. Kula wypełniona żelowymi kryształami i kolorowymi figurkami będzie świetną dekoracją dziecięcego pokoju, ale przede wszystkim powodem do dumy z ręcznie wykonanego dzieła! Firma Tuban ma w swojej ofercie mnóstwo wersji tej kreatywnej zabawki. Możemy wybrać zestaw do tworzenia żelek z syrenkami, kolorowymi potworkami, a nawet zestaw wielkanocny czy z motywem lamy. Z pewnością uda Wam się znaleźć wersję idealnie dopasowaną do zainteresowań waszego dziecka!

Kreatywny zestawy Tubi Jelly znajdziecie na https://www.tuban.pl/pol_m_Tubi-Jelly-1117.html

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl