Pierwsze miesiące życia dziecka zazwyczaj przynoszą młodym mamom wielką radość, ale również mnóstwo nowych, codziennych obowiązków, nieprzespane noce i przemęczenie. Wytężona opieka nad maleństwem niejednokrotnie odsuwa na dalszy plan zabiegi pielęgnacyjne i ćwiczenia regenerujące ciało, tak potrzebne kobiecie, po okresie ciąży  
fit.pl
2010-07-20 00:00
Udostępnij
Wróć do formy po ciąży
Masaz tajski ChaiyoMasaż tajski to wyjątkowa kompozycja profesjonalnych technik masowania, połączonych z akupresurą najważniejszych punktów ciała oraz wybranych elementów jogi. Jest on niczym energetyczny zastrzyk sił witalnych, który pozwala na głęboką regenerację ciała, ale również duszy.

Dzięki pozbyciu się nagromadzonych w ciele toksyn szybko odczuwamy przyrost sił witalnych, a uczucie odprężenia towarzyszy nam niejednokrotnie nawet przez kilka dni. Dodatkowo – leczniczy, miarowy ucisk najistotniejszych punktów ciała uśmierza ból pleców, miednicy oraz nóg, likwiduje również napięcie karku, szyi i ramion.

Specjalny, pociążowy zabieg, oferowany w Centrum Terapii Chaiyo, pomaga zgubić zbędne kilogramy, ujędrnić skórę, a nawet - zredukować rozstępy.


  [-------]

Salon Chaiyo Wroclaw1Jak mówi Monika Możdzeń: „Starannie wyselekcjonowane techniki masowania, poprzez stymulację układu limfatycznego i krwionośnego, przyspieszają wydalanie nadmiaru wody z organizmu, niwelują cellulit, a także ułatwiają powrót ciała do pierwotnego rozmiaru. Systematyczne zabiegi umożliwiają osiągnięcie efektu szczupłej i jędrnej sylwetki, w sposób całkowicie bezinwazyjny, bezpieczny i bardzo przyjemny”.

Co ważne – terapia koncentruje się również na łagodzeniu napięć stresopochodnych. Pomagają w tym balsamy kamforowe oraz okłady zawierające naturalne zioła, które kojąco wpływają nie tylko na mięśnie, ale również na zmysły. Masaż ten ma jeszcze jedną zaletę – powoduje wydzielanie endorfiny, zwanej hormonem szczęścia, dzięki czemu ma on zbawienny wpływ na samopoczucie młodej mamy.

Dopełnieniem atmosfery odprężenia jest nastrojowa muzyka, orientalny wystrój wnętrza i sama obecność tajskich masażystek, które szkolone w świątyni Wat Po w Bangkoku, są wyjątkowo delikatne i świetnie przygotowane technicznie do wykonywania masaży wg tradycyjnych, niezmiennych od lat technik. Dzięki temu, już godzinnej sesji masażu w Chaiyo, każda mama poczuje głęboki relaks i z pewnością łatwiej sprosta licznym obowiązkom dnia codziennego. Zrelaksowana i pełna energii - w pełni doceni uroki macierzyństwa.

fot.:www.tajskimasaz.pl

www.fit.pl