20 kwietnia 2023 roku ruszyła 30. lokalizacja sieci klubów Just GYM. Powierzchnia nowo otwartego obiektu to ponad 2000 mkw. Jest to więc największy klub fitness w Koszalinie. Obiekt znajduje się w popularnej Galerii Emka.
2023-04-24 00:00
Udostępnij
30. lokalizacja sieci Just GYM

– To dla nas wyjątkowe, bo „okrągłe” otwarcie. Województwo zachodniopomorskie było dla naszej sieci do tej pory nieodkryte. Widzimy ogromny potencjał na tym rynku. Obserwujemy też duże zainteresowanie ze strony społeczności Koszalina. Niezmiennie oferujemy naszym klientom najwyższą jakość sprzętu i infrastruktury oraz pełną automatyzację klubu pozwalającą na korzystanie z siłownie przez 24/7. Zapewniamy też bezpłatny dostęp do wifi na terenie klubu oraz bezpłatny parking tuż przed obiektem – mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM.

– Długo i cierpliwie czekaliśmy na projekt rozbudowy w Galerii Emka realizowany przez LCP. Oceniając tradycję i potencjał tego miejsca najwyżej w całym mieście. Bardzo jesteśmy zadowoleni z finalnego kształtu, wykonania i charakteru inwestycji. Mamy nadzieję, że nasze nowoczesne centrum fitness w stanie się ulubionym miejscem na trening dla mieszkańców Koszalina i okolic – dodaje Prezes Just GYM.

– Kontynuujemy ideę zrównoważonego rozwoju. Standardem w naszych klubach stała się optymalizacja zużycia wody i prądu. Dodatkowo wykorzystujemy nowoczesne technologie pozwalające nam być bardziej ekologicznymi przy jednoczesnej redukcji kosztów zarządzania siecią. To jednak jest dla nas wyjątkowe otwarcie. Rok 2022 sukcesywnie przybliżał nas do tego momentu, w którym jesteśmy teraz, czyli do posiadania sieci 30 klubów fitness rozmieszczonych w całej Polsce. A to jeszcze nie koniec, ponieważ w planach mamy dalszą ekspansję – mówi Prezes Just GYM.