fit.pl mobile logo

Now ekluby w portfolio Benefit System

Benefit Systems powiększa portfolio klubów własnych o 5 obiektów Calypso Fitness w Warszawie, Katowicach i Bytomiu. W rezultacie spółka poszerzy ofertę produktową w największych aglomeracjach, a liczba klubów w ramach sieci własnej w Polsce już wkrótce wzrośnie do 208. Wartość transakcji została ustalona na 22 mln złotych, z czego kwota uiszczona przez Benefit Systems w ramach transakcji pozostałym akcjonariuszom Calypso Fitness S.A. sięgnie 13 mln zł.

Przejmowane obiekty to: Calypso Fitness Warszawa Adgar (o powierzchni 1858 mkw.) w budynku biurowym w dzielnicy Ochota, Calypso Fitness Warszawa Białołęka w budynku wolnostojącym z parkingiem (o powierzchni 1080 mkw.), Calypso Fitness Bytom (o powierzchni 1530 mkw.) w galerii handlowej Agora oraz katowickie Calypso Fitness Katowice Silesia (o powierzchni 1997 mkw.) i Calypso Fitness Katowice Supersam (o powierzchni 1828 mkw.) w popularnych galeriach handlowych.

- Mamy silną pozycje gotówkową, co pozwala nam na realizację naszych strategicznych planów, związanych z dynamiczną rozbudową sieci własnej, poprzez kolejne akwizycje. Grupa użytkowników Programu MultiSport systematycznie rośnie i chcemy im zapewnić najlepsze standardy oraz szeroki wybór klubów fitness. W ślad za transakcją nabycia 16 klubów z początku roku, po szczegółowej analizie zdecydowaliśmy się na przejęcie kolejnych 5 dużych i atrakcyjnych obiektów Calypso Fitness, bardzo cenionych zarówno przez użytkowników naszych kart sportowych, jak i przez klientów indywidualnych. Doskonale uzupełnią one nasze portfolio w Warszawie i na Śląsku, czyli na bardzo ważnych dla naszego biznesu rynkach – mówi Marcin Fojudzki, członek zarządu Benefit Systems.

Pozyskanie 5 obiektów Calypso Fitness to kolejne wzmocnienie sieci własnej Benefit Systems w tym roku, po akwizycjach klubów Gravitan (2) w październiku br., Manufaktury Zdrowia (2) i Studia Energia w ostatnich miesiącach oraz klubów sieci Saturn Fitness (6) i Calypso Fitness (16) na początku 2023 roku.

Benefit Systems jest mniejszościowym akcjonariuszem spółki Calypso Fitness S.A. (33,33% akcji). Pozostali akcjonariusze to Camaro FIZAN (50,1%) oraz CAL Capital sp. z o.o. (16,57%). Intencją CAL Capital jest, aby środki pieniężne należne CAL Capital w wyniku transakcji – w wysokości ok. 3,2 mln zł – po potrąceniu wymaganych należności publicznoprawnych zostały przeznaczone na realizację celów statutowych Fundacji MultiSport, której fundatorem jest Benefit Systems.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl