Aktywna jesień - dobierz odpowiednie obuwie

Jesienne deszcze, mokre i śliskie liście i w końcu błoto. Tak właśnie zazwyczaj wygląda ta pora roku. Jak się na to przygotować, zachowując przy tym klasyczny styl? Odpowiedzią na te potrzeby są kalosze, choć zazwyczaj kojarzą się one z takimi, które zabiera się idąc na ryby. Bez obaw, już dawno zagościły one w świecie mody i spotkać je można w najróżniejszym wydaniu
2017-11-21 00:00
Udostępnij
Aktywna jesień - dobierz odpowiednie obuwie

Ich najważniejsza rola, to wodoodporność, mają zwyczajnie ochronić stopę przed wilgocią. Ładna, matowa guma, jak ta w modelu Miranda, została opracowana przez markę Kamik i co ciekawe, jest o połowę lżejsza od tej, z której zwykle robione są kalosze.  Ten model jest ręcznie wykonany, według najwyższych standardów, zaprojektowany są tak, aby zapewnić trwałość i wygodę. Na uwagę zasługuje tutaj również podeszwa z lekkim obcasikiem i łatwym w czyszczeniu bieżnikiem, którego głównym zadaniem jest zapewnienie doskonałej przyczepności. Ponadto są one w 100% nadające się do recyklingu i zostały wyprodukowane w Kanadzie.

jesien-kalosze

Zatem niezależnie od tego, czy wybieramy się na spacer, do pracy, czy na zakupy, warto wyposażyć się w parę kaloszy, w których deszczowy, listopadowy dzień nie będzie już straszny.

Cała kolekcja marki Kamik dostępna jest na stronie: www.kamik.com