Okulary Ray Ban – dlaczego są tak popularne?

Okulary przeciwsłoneczne marki Ray Ban od wielu lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Są noszone przez „zwykłych” ludzi, jak też największe gwiazdy. Kilka z modeli tej marki jest szczególnie popularnych. Dlaczego tak się dzieje? Skąd wynika popularność tych okularów? Sprawdzamy w naszym artykule
2019-04-10 00:00
Udostępnij
Okulary Ray Ban – dlaczego są tak popularne?
  1. Okulary Ray Ban – historia
  2. Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban - zalety

Okulary Ray Ban – historia

[obraz_1] Historia okularów przeciwsłonecznych marki Ray Ban sięga lat czterdziestych ubiegłego wieku. Wówczas powstały okulary Ray Ban model Aviator – obecnie jeden z najbardziej kultowych wzorów tej marki. Początkowo były noszone przez amerykańskich lotników. Wielką popularność zyskały po filmie Top Gun z Tomem Cruisem w roli głównej. Obecnie noszą je gwiazdy filmu i muzyki, ikony mody i popkultury. Aktualnie dostępne są nie tylko okulary przeciwsłoneczne w tym modelu, ale również korekcyjne.

Drugim niesamowicie popularnym modelem jest dostępny w sklepie Twoje Soczewki Wayfarer. Również i w tym przypadku dostępne są nie tylko modele przeciwsłoneczne, ale też korekcyjne.

Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban - zalety

Okulary przeciwsłoneczne marki Ray Ban charakteryzują się wieloma zaletami, dzięki którym cieszą się tak wielką popularnością. Przede wszystkim są znakomite jakościowo. Zawierają silne filtry przeciwsłoneczne, dzięki czemu można je z powodzeniem nosić nawet w bardzo słoneczne dni, mając pewność, że będą stanowiły doskonałe zabezpieczenie dla oczu. Ponadto są wykonane z solidnych i trwałych materiałów, co sprawia, że są odporne na różnego typu uszkodzenia czy zarysowania.

obraz_1

Niewątpliwą zaletą okularów tej firmy dostępnych w sklepie internetowym Twoje Soczewki jest ich wygląd. Świetne kształty, wzory i kolorystyka sprawiają, że stanowią doskonały gadżet, który pasuje idealnie do niejednej stylizacji. Co więcej, dzięki szerokiej gamie dostępnych wzorów (nie tylko wspomniane modele Aviator czy Wayfarer) każdy ma pewność, że może znaleźć model, który znakomicie dopasuje do swego stylu urody, kształtu twarzy czy koloru włosów. Okulary te świetnie leżą na twarzy, dodając uroku zarówno kobietom, jak też mężczyznom. Są ponadto bardzo wygodne – odpowiednio dobrane nie spadają, nie uciskają w nos czy uszy, co sprawia, że osoba je nosząca niemalże nie czuje ich na twarzy.

Wybór okularów przeciwsłonecznych na rynku jest bardzo duży. Dostępne są różne marki i rodzaje okularów, ale z pewnością do jednych z najlepszych jakościowo i wzorniczo należą modele Ray Ban. Dlatego z całą pewnością warto zainteresować się ich zakupem.