fit.pl mobile logo

Allegro Lokalnie - kupuj i sprzedawaj w swojej okolicy

Nowy serwis Allegro Lokalnie umożliwia wygodne sprzedawanie i kupowanie przedmiotów w swojej najbliższej okolicy. To doskonała okazja na pozbycie się niepotrzebnych rzeczy, kupienie przydatnych przedmiotów, zarobienie paru groszy, a nawet nawiązanie nowych znajomości. Jakie są zalety i możliwości nowej platformy? Co będziesz mógł kupić za jej pośrednictwem?

 

  1. Zalety handlu lokalnego

  2. Jakie przedmioty możesz sprzedać lub kupić?

  3. Dlaczego warto wybrać Allegro Lokalnie?

Zalety handlu lokalnego

Sprzedając i kupując od osób ze swojej okolicy, oszczędzasz przede wszystkim czas i pieniądze: nie ma konieczności kosztownej wysyłki przedmiotów, a towary możesz dostarczyć lub odebrać załatwiając codzienne sprawy. To doskonała metoda na zakup lub sprzedaż takich rzeczy jak meble lub duże urządzenia AGD, których wysyłanie jest bardzo drogie i problematyczne. Korzystanie z lokalnych ofert pozwala też chronić środowisko naturalne poprzez unikanie zbędnego transportowania przedmiotów z jednego regionu kraju do drugiego. Poza tym, możesz w ten sposób nawiązać nowe znajomości z osobami o podobnych do twoich potrzebach i zainteresowaniach.

Jakie przedmioty możesz sprzedać lub kupić?

Serwis Allegro Lokalnie umożliwia sprzedaż i kupno niemal każdej rzeczy, jaką możesz sobie wyobrazić. Obecnie można wybierać spośród takich kategorii jak Elektronika, Moda, Dom i Ogród, Dziecko, Zdrowie i Uroda, Kultura i Rozrywka, Sport i Turystyka, Motoryzacja, Kolekcje i Sztuka czy Zwierzęta. Dostępne są oferty z przedmiotami nowymi oraz używanymi. Każda aukcja posiada unikalny opis, dzięki któremu możesz zapoznać się cechami sprzedawanych obiektów i zdecydować, czy odpowiadają one twoim potrzebom. Możesz przejść na stronę, klikając w link https://allegrolokalnie.pl/.

Dlaczego warto wybrać Allegro Lokalnie?

 

Do największych zalet Allegro Lokalnie należy ogromny wybór ofert z całej Polski, dzięki czemu możesz bez problemu znaleźć to, czego szukasz (i to w twojej okolicy!). Dostępne jest wiele opcji zakupu i sprzedaży - między innymi Licytacja czy Kup Teraz. Serwis dba o bezpieczeństwo zakupów, a w razie problemów oferuje ze swojej strony pomoc zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Wszyscy sprzedawcy są zweryfikowani przez platformę, dlatego nie musisz obawiać się o to, że ktoś spróbuje cię oszukać. Wystawianie wszystkich ogłoszeń jest całkowicie darmowe. Oprócz tego, możesz liczyć na atrakcyjne zniżki i programy lojalnościowe dla stałych klientów.

undefined

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl