fit.pl mobile logo

Britney Spears i zdrowy styl życia

Jak donosi plotkarska prasa, Britney Spears, po licznych ekscesach i balangach, zamierza wreszcie o siebie zadbać
Pamiętacie teledysk Britney Spears "Toxic"? Pewnie wszystkich jej fanów ucieszy fakt, że Britney znów zamierza tak wyglądać. Jak donosi plotkarska prasa, Brit po licznych ekscesach i balangach w nocnych klubach, zamierza wreszcie o siebie zadbać, zdrowo żyć i wrócić do szczupłej sylwetki. Pomóc mają jej w tym taneczne zajęcia i zdrowa dieta.

Ostatnio Britney często gościła w kolorowej prasie. A to widzianą ją pijaną w nocnym klubie, a to ogoliła głowę na łyso, a to przyłapano ją, jak paraduje bez bielizny. To podobno ma się skończyć, jeśli wierzyć temu, co donoszą osoby z jej otoczenia na łamach plotkarskiej prasy. Britney uczęszcza ponoć regularnie na taneczne zajęcia, zdrowo się odżywia i zrzuca nadliczbowe kilogramy.

Szaleństwa Britney zaczęły się po urodzeniu drugiego dziecka. Piosenkarka najpierw urodziła synka Seana (ma obecnie 1,5 roku), wkrótce znów zaszła w ciążę i pół roku temu na świecie pojawił się jej drugi syn Jayden James. Wkrótce potem Britney zaczęła przechodzić kryzys. Rozwiodła się z mężem, zaczęła pić i była na dobrej drodze by się stoczyć.

[-------]Na szczęście wszystko wskazuje na to, że Brit wreszcie się otrząsnęła. Trafiła pod opiekę psychologa i na kurację odwykową. Teraz skupia się na tym, by wrócić do dawnego, normalnego życia i kontynuować muzyczną karierę.

britney spears

Zaczęła od walki z nadwagą, w czym pomagają je taneczne zajęcia w Millennium Dance Complex w Hollywood, gdzie często zagląda. Już widać efekty, bo Britney schudła na tyle, że prasa zaczęła nawet spekulować o liposukcji (operacyjne usuwanie tłuszczu). Ale jak twierdzi ona sama i osoby z jej otocznia, to tylko efekt jej ciężkiej pracy.

– Ona ma po prostu niesamowity metabolizm – mówi Robert Baker z Hollywood's Millennium Dance Complex, w którym Briney szlifuje swoje taneczne umiejętności. – Jeśli zaangażuje się na całego, bez problemu wróci do dawnej sylwetki.

– Brit po prostu ćwiczy, zdrowo się odżywia i cieszy się życiem – mówi jeden z przyjaciół Britney. – Po tych wszystkich negatywnych rzeczach, jakie ją ostatnio spotkały, wreszcie wraca do normalności.

Mamy nadzieję, że Britney znów będzie wyglądała, jak w teledysku „Toxic”.

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl