Kolekcja czterech płyt DVD poświęconych ćwiczeniom podczas ciąży – to propozycja dla wszystkich młodych mam, które szukają odpowiedzi na nurtujące je pytania
fit.pl
2013-03-06 00:00
Udostępnij
Ciąża na DVD
Zestaw składa się z czterech płyt. "Pierwszy trymestr" to pozycja poświęcona początkowym trzem miesiącom ciąży. Płyta ma dostarczyć rzetelnych informacji i obalić mity, które można usłyszeć na temat ciąży. Dzięki niej dowiecie się m.in. jak radzić sobie z sennością, zgagą i nudnościami.

Kolejny film to "Drugi trymestr", który w klarowny sposób odpowiada na najczęściej zadawane pytania przez młodych rodziców. Porad udzielają specjaliści z zakresu położnictwa i ginekologii. Lekarze poruszyli takie tematy jak: badania krwi i badania prenatalne, zapalenia pęcherza moczowego oraz leczenie alergii u kobiet w ciąży.

Również na płycie "Trzeci trymestr" rad udzielają specjaliści Joanne Stone i Keith Eddleman. Podpowiadają, jak radzić sobie z rozstępami, jakie ćwiczenia gimnastyczne uprawiać i jak walczyć z bezsennością.

Ostatnia pozycja "Trzy pierwsze miesiące" to poradnik, który pomoże każdej młodej mamie rozwiać wiele niepotrzebnych wątpliwości. Po obejrzeniu płyty będziesz wiedzieć, jaki wpływ karmienie piersią ma na zdrowie dziecka, jakich pieluch używać i jak powinna wyglądać pierwsza wizyta lekarska niemowlaka.

Całą kolekcje Ciąża na DVD możesz już teraz kupić w atrakcyjnej cenie <tutaj>

www.fit.pl