fit.pl mobile logo

Co warto wiedzieć o promowaniu konta na Instagramie?

W Internecie znajdziesz setki poradników na temat promowania konta na Instagramie, wiele z nich powiela ten sam schemat bądź oryginalny, wrzucaj regularnie czy zadbaj o jakość swoich zdjęć. Każdy z nas zna te metody, w tym artykule skupimy się na nieco innych sposobach promowania konta, znacznie bardziej skutecznych i widowiskowych lub po prostu płatnych. Czy są to rozwiązania warte uwagi, co dają oraz ile kosztują? Jeżeli nie wiesz jak skutecznie promować konto na Instagramie, to bez wątpienia ten artykuł jest dla Ciebie.

 

Spis treści:

 • Dlaczego warto promować konto na Instagramie
 • Czy kupowanie followersów na Instagramie to dobry sposób promowania konta
 • Jak kupuje się like i followers na Instagramie
 • Korzyści promowania konta na Instagramie
 • Sposoby na darmową promocję konta na Instagramie

Najlepsze płatne sposoby promowania konta na Instagramie pozwalają osiągnąć wzrost followersów nawet z dnia na dzień. W niektórych przypadkach użytkownicy utrzymywali ponad 10 tysięcy nowych fanów, co powodowało diametralny wzrost zainteresowania ich kontem a w efekcie szybką popularność. Czytając opinie o Wypromowani.pl (najpopularniejszy serwis oferujących kupowanie followers instagram w Polsce) postanowiliśmy sprawdzić ten portal i przetestować czy promowanie rzeczywiście jest takie proste i tanie.

Dlaczego warto promować konto na Instagramie

Reklamowanie siebie i zdobywanie popularności jako influencer bądź promowanie swojej firmy w celu zdobycia szerszego grona klientów poprzez konto na Instagramie to jeden z najlepszych dla Ciebie kierunków do osiągnięcia zamierzonego celu. Dlaczego? Media społecznościowe są obecne na każdym kroku, a codziennie rośnie liczba korzystających z nich osób. Znaczna część naszego społeczeństwa coraz częściej spędza wolny czas na śledzenie profili prywatnych jak i firmowych. Niezależnie od tego czym każdy się interesuje i jakie ma pasje - na Instagramie znajdzie wszystko, czego mu potrzeba. Jedni chcą dowiedzieć się więcej o ulubionej marce, której produktów używają, inni są ciekawi co aktualnie robi ich ulubiony twórca, a jeszcze inni chcą po prostu skontaktować się ze znajomymi czy rodziną. Instagram to ogromny biznes, o czym świadczy coraz większa ilość influencerów, nazywanych również Instagramerami. Zanim jednak dojdziemy do sławy czy popularności, która pozwoli nam zarabiać sensowne pieniądze musimy w jakiś sposób się wyróżnić, przebić spośród wielu innych twórców. Choćby w tym celu warto jest promować swoje konto. Wraz ze wzrostem ilości obserwujących na Instagramie, zyskasz motywacje i zachętę do jeszcze większej pracy nad swoim kontem i wizerunkiem. To komentarze, lajki czy wyświetlenia tak bardzo motywują i napędzają twórców do działania. Jeżeli zatem Twoim celem jest prowadzenie konta dla swojej marki lub chcesz zostać docenionym i zauważalnym artystą to dzięki promowaniu konta na Instagramie pewno osiągniesz zamierzony cel!

Jakie są największe korzyści promowania konta na Instagramie?

 1. Szybki wzrost zainteresowania naszym profilem
 2. Możliwość dotarcia do większej grupy osób
 3. Większa motywacja do dalszego tworzenia
 4. Sposób na zarobek dzięki współpracom z markami
 5. Kontakty i znajomości z innymi popularnymi Instagramerami z Polski

Czy warto zdecydować się na płatne rozwiązania

Duża część osób posiadających profil na Insta nie decyduje się na płatne promowanie konta na Instagramie. Ludzie myślą, że aplikacja zrobi wszystko za nich. To duży błąd! Za sukcesami popularnych twórców stoją potężne pieniądze, plany czy godziny poświęcone na analizowaniu danych i tworzeniu ciekawego contentu. W 2021 kiedy kupowanie obserwujących kosztuje 0,99zł popularność dostępna jest praktycznie dla każdego a mimo tego tak niewiele osób zdaje się to zauważać. Czasy kiedy trzeba było płacić setki, a nawet tysiące złotych na Instagramie czy Facebooku, żeby wygenerować podobny ruch już minęły. Warto więc na bieżąco korzystać z nowych, tańszych rozwiązań, które nierzadko są bardziej skuteczne.

Najlepsze płatne rozwiązania do promowania konta na Instagramie:

 1. Kup obserwujących na Instagramie na Wypromowani
 2. Płatne narzędzia do analizy hashtagów
 3. Reklamy na Instagramie/Facebooku
 4. Konkursy/losowania czy rozdania dla najaktywniejszych followersów

Popularności nie doświadczysz mając 100, czy 200 obserwujących. Oczywiście możesz kliknąć kup wyświetlenia instagram i poczuć jak to jest posiadać np. 100 tysięcy wyświetleń pod filmem na IG, jednak w tych narzędziach chodzi o coś więcej. Umiejętne wykorzystanie takich wzrostów pozytywnie wpływa na algorytmy, co skutkuje późniejszym polecaniem Twojego profilu przez aplikację wśród innych osób.

 

 

Czy kupowanie followersów na Instagramie to dobry sposób promowania konta

Początkowe zdobywanie followersów na Instagramie może okazać się bardzo powolnym i żmudnym zajęciem. Prowadzenie statystyk, regularne tworzenie i publikowanie nowych postów, a także szybkie reagowanie na zmieniające się trendy wymaga zarówno czasu jak i dużych pokładów cierpliwości. Można tego uniknąć na przykład poprzez kupowanie followersów na Instagramie. Czy jest to dobry sposób? Oczywiście, że tak. Rosnąca liczba obserwujących pozwoli Ci w zauważalnie szybszym czasie osiągnąć zamierzone wyniki, dzięki społecznemu efektowi dowodu słuszności. Co to znaczy? Ludzie często nie kierują się tym, co im się podoba a tym, co podoba się większości. Jeżeli więc coś jest popularne, lubiane i chętnie komentowane, potencjalny fan/widz uzna to za wartościowe i godne uwagi. Oczywiście nie każdy, jednak znacznie chętniej jest nam zaobserwować profil osoby, która posiada 100 tysięcy obserwujących na Instagramie niż 50.

Co jeszcze przemawia za zakupem

Ludzi ciekawi popularność, sukces innych a tym bardziej kontakt z nimi. Zatem jeżeli kupujesz followersów na Instagramie, a twój profil obserwuje znaczna ilość osób dobrze jest wchodzić w interakcje z followersami i komentować zdjęcia na ich profilach. Nawet jeżeli osoba jeszcze Cię nie obserwuje, a Ty wejdziesz na jej profil, zostawisz kilka polubień czy komentarz, większość osób będzie w szoku, że tak popularna osoba nawiązała z nią relacje. Mówi się, że dużo łatwiej jest zarobić kolejny milion, jeżeli na koncie mamy już jeden. Podobnie jest i w tym przypadku, im więcej followersów na Instagramie masz tym łatwiej będzie Ci dotrzeć do nowych osób.

Cały proces takiego przedsięwzięcia jest bardzo prosty oraz intuicyjny. Jak on przebiega? Należy wkleić link do swojego konta, wybrać konkretną opcję, która wskazuje liczbę obserwujących, a następnie dokonać wymaganej opłaty. To wszystko! Masz możliwość skorzystania z 50-ciu, 1000, a także aż z 10 000 followersów.

Jak kupuje się like i followers na Instagramie

Być może wiele osób, które chciałby w jakiś sposób promować konto na Instagramie obawia się, że kupowanie followersów czy like odbywa się za pośrednictwem szemranych programów, aplikacji lub – co gorsza – poprzez udostępnianie hasła do konta. To fikcja, prawda jest taka, że aby kupić obserwujących na Instagramie wystarczy komputer, telefon lub tablet. Cała procedura odbywa się bezpośrednio na stronie Wypromowani.pl bez ściągania, instalowania programów czy podawania hasła do konta. Już nawet dzięki temu, że promowanie Instagrama ich metodami nie wymaga żadnych z wcześniej wspomnianych czynności, można uznać to za bezpieczne i pewne. Natomiast jeżeli to nas nie przekonuje, to liczne opinie o Wypromowani od ponad 7 lat i liczne wzmianki w mediach sugerują, że jest to promocja z najwyższej półki. Zatem, co zrobić jeżeli chcesz mieć więcej polubień pod zdjęciami na Instagramie? Najlepszym sposobem na szybkie lajki jest wejście na stronę Wypromowani a następnie wybranie opcji kup like instagram co zagwarantuje wzrost polubień nawet w kilka minut. Wystarczy, że podasz linki do zdjęć które chcesz promować i opłacisz zamówienie. System sam wie co ma robić więc realizacja jest tak samo szybka o każdej porze.

Na co zwracać uwagę przy wyborze firm które zajmują się dostarczaniem kont zwiększającymi popularność na Instagramie? Jeśli jesteś na etapie poszukiwania idealnej oferty konta dla siebie, waro przyjrzeć się wielu opcjom dodatkowym, które będą miały znaczący wpływ na finalną ofertę. Do takich opcji zalicza się:

 • natychmiastową relizację zlecenia
 • wysoką jakość kont promocji
 • stopniowe dodawanie kont
 • gwarancja korzystania z usług premium

Korzyści promowania konta na Instagramie

Popularny profil na Instagramie dzięki dużej liczbie obserwujących to ważny wskaźnik nie tylko dla algorytmów, użytkowników czy statystyk. To także wizytówka na tle milionów innych kont. Reklamodawcy bardzo zwracają uwagę, na Twoją markę osobistą kontakt z fanami czy po prostu zasięgi. Liczba followersów na IG jest pomocna przy porównywaniu zasięgu wraz z kontami innych użytkowników portalu na przykład przy wycenie lokowania czy ocenie skuteczności promocji. Warto jest promować konto na Instagramie ponieważ może być to przepustka do lepszej pracy, kontaktów czy nawet zmian w stylu życia. Każdy z nas lubi dobre i markowe produkty, zagraniczne wycieczki czy luksusowe samochody. Dla popularnych użytkowników Instagrama to codzienność. Jednak jeżeli nie chcesz od życia niczego więcej to promowanie konta na Instagramie być może nie jest dla Ciebie.

 

Sposoby na darmową promocję konta na Instagramie

Jeśli myślisz, że zdobywanie i gromadzenie followersów dla swojego konta jest skomplikowane to nic bardziej mylnego! To od Ciebie zależy czy będzie to zadanie trudne do wykonania, jednakże warto pamiętać o tym, że wymaga to poświęcenia czasu jak i systematyczności w publikowaniu postów. Jeżeli naprawdę zależy Ci, aby Twoje konto systematycznie się rozwijało musisz zadbać o regularność publikacji swoich postów. Pamiętaj również o podstawowych informacjach wyświetlanych na Twoim profilu, do których należą: imię pseudonim, nazwa czy krótke wprowadzenie o tym czym dokładnie zajmuje się Twoja firma. Do rozważenia przez Ciebie zostaje podanie innych danych kontaktowych. Przy promowaniu konta ważne jest również zamieszczanie w opisach ważnych dla Ciebie i Twojej firmy słów kluczowych. Kolejnym krokiem będzie publikowanie postów w okresie największej aktywności Twoich followersów. Pamiętaj również, że liczy się przede wszystkim jakość - nie ilość dodawanych w postach zdjęć, a kupowanie followersów na Intagramie to wyłącznie jeden z etapów wspomagających budowanie popularności Twojego konta.

 

Podsumowanie

Sposobów na promowanie konta na Instagramie jest wiele, płatne, darmowe jedne bardziej skuteczne inne mniej. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się wejść do świata celebrytów dobrze jest skorzystać z pomocy fachowców i znacznie skrócić czas potrzebny na wybicie się. Firmy takie jak Wypromowani zapewniają kompleksową pomoc w podnoszeniu zasięgów, like czy followersów na Instagramie już od 0,99zł. Ponadto liczne pozytywne opinie zdają się potwierdzać, że warto promować konto na Instagramie właśnie tymi metodami.

 

undefined

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl