fit.pl mobile logo

Co wybrać: polisę czy ubezpieczenie?

Szukając najlepszego ubezpieczenia zdrowotnego dla siebie i swoich bliskich czasami można mieć duże trudności z wybraniem takiej oferty, która zapewni oczekiwane zabezpieczenie. W dodatku różnice w cenach są ogromne, co wbrew pozorom nie zawsze przekłada się na większy zakres ochrony

Z tego też powodu nie powinieneś kupować ubezpieczenia bez uprzedniego przeanalizowania danej oferty oraz sprawdzenia, co może mogą zaproponować inne firmy.

Jak szybko znaleźć ubezpieczenie zdrowotne?

Nikt jednak nie wymaga, abyś poświęcał swój cenny czas na to, aby samodzielnie zrobić sobie zestawienie najlepszych propozycji firm ubezpieczeniowych, szczególnie że poszczególne warunki zmieniają się praktycznie przez cały czas. Dlatego też wygodniej jest skorzystać z serwisu internetowego, którego twórcy specjalizują się w tej tematyce. Dzięki temu, jeżeli wyszukasz ubezpieczenie zdrowotne z rankomat.pl, to na pewno będzie to odpowiednia oferta. Baza ubezpieczeń zdrowotnych obejmuje wiele różnych ofert, które pozwalają skorzystać z prawie 500 różnych badań medycznych. W celu ułatwienia użytkownikom wybrania najlepszego ubezpieczenia, w zestawieniu od razu widoczne są takie informacje jak liczba lekarzy, badań oraz informacja o wizytach domowych. Chociaż te ostatnie nie są zazwyczaj potrzebne, to jeżeli różnica w cenie nie będzie duża, warto się nad nimi zastanowić. Nigdy przecież nie wiadomo, czy nagle nie trzeba będzie wezwać do domu lekarza.

Ceny ubezpieczeń są mocno zróżnicowane, więc bez problemu znajdziesz coś, co nie będzie stanowiło obciążenia dla domowego budżetu. Jeżeli jednak zależy ci na najbardziej ekonomicznej opcji, to najtańsze ubezpieczenie zdrowotne wykupisz już za niewiele ponad 30 złotych miesięcznie. Nie jest to duży koszt, szczególnie że na zdrowiu nigdy nie powinno się oszczędzać. Lekceważenie niektórych objawów może natomiast sprawić, że z pozoru mało istotna dolegliwość z biegiem czasu zamieni się w trudną do wyleczenia chorobę.

Oferty polis zdrowotnych

Alternatywą dla tradycyjnych ubezpieczeń są polisy zdrowotne, które z każdym rokiem zyskują nowych zwolenników. Jeżeli zainteresował cię ten temat, to polisa zdrowotna Compensa na rankomat.pl będzie idealnym wyborem. Znajdziesz tu między innymi dokładny opis polisy, zakres badań i konsultacji, z których możesz skorzystać, a także informacje o wszystkich kosztach. Wykupując taką polisę nie będziesz musiał się obawiać ukrytych opłat, które czasami są dużym zaskoczeniem dla klientów decydujących się na wybranie konkurencyjnej oferty.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl