Dzięki tym ćwiczeniom wyrzeźbisz wymarzony brzuch. "BellyDance - Taniec brzucha" i "Płaski brzuch bez wysiłku", to treningi, którym możesz zaufać i szybko cieszyć się z ich efektów
fit.pl
2012-09-05 00:00
Udostępnij
Ćwiczenia na piękny brzuch
Chic-Belly-dance-taniec-brzucha Mayfly,images product,29,5908312739852Belly Dance – taniec brzucha 

To program ćwiczeń, który wzmacnia środkowe partie ciała - pośladki, biodra oraz talię - właśnie poprzez taniec brzucha. Mocne mięśnie wzdłuż kręgosłupa są niezwykle ważne, aby utrzymać odpowiednią postawę, mieć zdrowe plecy i kobiece kształty.

Ten układ daje szybkie rezultaty dzięki ćwiczeniom pełnym radości i zmysłowości. Naucz się tradycyjnego tańca brzucha i poczuj się jak stuprocentowa kobieta, ćwicząc do gorących arabskich rytmów.  
Kup BellyDance Taniec brzucha w atrakcyjnej cenie >> Zobacz w sklepie

 plaski brzuch bez wysilku kop600 3

Płaski brzuch bez wysiłku

To program, dzięki któremu wzmocnisz mięśnie brzucha, ramion, pleców i miednicy, oraz zrzucisz zbędne kilogramy. Ćwiczenia łączą elementy jogi, pilatesu, treningu siłowego i innych skutecznych technik sportowych.

Wystarczy 10 minut dziennie, by zauważyć efekty. Dodatkiem są dwudziestominutowe ćwiczenia wzmacniające z gumą. Rezultatem regularnych ćwiczeń będzie nie tylko piękny, płaski brzuch, ale też smukła sylwetka i fantastyczne samopoczucie.  
Kup Płaski brzuch bez wysiłku w atrakcyjnej cenie >>Zobacz w sklepie

 

www.sklep.fit.pl