Koniec z gazetowymi niby-dietami, które obiecują utratę 5 kilo w dwa tygodnie. Nie sprawią one, że poczujesz się lepiej fizycznie ani psychicznie. Książka, którą proponujemy to pozycja dla wszystkich, którzy chcą zrzucić kilogramy bez efektu jo-jo
fit.pl
2010-06-16 00:00
Udostępnij
Dieta Best Life
To, czego Ci trzeba, to delikatna, ale konsekwentna zmiana nawyków żywieniowych. Nie będziemy Cię oszukiwać - utrata wagi to nie bułka z masłem. Musisz pokonać wiele przeszkód, stojących na Twojej drodze do wymarzonej sylwetki. Wszędzie wokół czyhać będą pokusy. Potrzebujesz solidnego wsparcia, dzięki któremu uda Ci się przebrnąć przez trudniejsze momenty. Dlatego właśnie powstała ta książka.

Bob Greene jest dietetykiem światowej klasy. To dzięki niemu sama Oprah Winfrey przeszła prawdziwą metamorfozę i na dobre zrezygnowała z rozmiaru XXL. Dziś gorąco poleca tę książkę. Jest też żywą reklamą skuteczności tej zdroworozsądkowej metody, powodującej trwałą utratę zbędnych kilogramów. Najważniejsze, by pamiętać, że odchudzanie nie musi być katorgą, odmawianiem sobie smacznego jedzenia i nieustannym liczeniem każdej kalorii. Wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad. Dzięki trójfazowemu programowi, jaki proponuje Greene, będziesz stopniowo zmieniać swoje złe nawyki, a proces ten będzie dla Ciebie możliwie najłagodniejszy. Czeka Cię poważna zmiana - na lepsze.

Bob Green proponuje aby udać się także na fitness przed tym zanim podejmiemy jakieś kroki w kierunku podjęcia się zmiany swoich nawyków żywieniowych. Powód jest prosty - jeżeli zauważymy jakieś zmiany w swoim ciele i zdrowiu wtedy będziemy bardziej zdeterminowani i gotowi aby podjąć się tego planu.

Pomoże nam to w poprawie naszego stylu życia. Plan zakłada zdrowe żywienie, zapewnia wszystkie owoce, warzywa i inne składniki odżywcze jakich potrzebujesz. Plan ten nie zawiera podziału na "dobre" i "złe" jedzenie, co zachęca do tego aby spróbować tej diety.

Plan zakłada, że powinieneś jeść tylko wtedy jak jesteś głodny, ale wybierać tylko te dobre potrawy. Nie ma tu miejsca na przypadkowe i emocjonalne jedzenie. Plan ten ma na celu nauczenie mądrych wyborów żywieniowych np: między zdrowym sokiem pomarańczowym a kaloryczną kawą.

Pzostaje nam już tylko życzyć Ci powodzenia w zmianie swojego życia na bardziej fit.

www.fit.pl