Przez cały rok marzymy, by wsiąść do łódki i chwycić za wiosło. Linia Water, marki Columbia Sportswear, to idealny partner w żeglarstwie, raftingu i windsurfingu
fit.pl
2010-08-04 00:00
Udostępnij
Dla kobiet, które wody się nie boją
Pozwoli każdej kobiecie cieszyć się słońcem i wodą bez ograniczeń. Innowacyjne technologie, takie jak Omni-Shield czy Omni-Shade, obecne w całej kolekcji, to odpowiedź na potrzeby zarówno zapalonych pasjonatów, jak i okazjonalnych amatorów sportów wodnych.

Od kajakarstwa, po wakeboarding …

Columbia Sportswear zapewnia to, czego potrzebujesz pokonując rzeki i jeziora. Linia Water to przede wszystkim wentylowane i szybkoschnące koszule, odporne na wilgoć spodnie i bluzy oraz zapobiegające otarciom, siatkowe buty umożliwiające swobodny przepływ wody. Wszystkie ubrania charakteryzują się funkcjonalnością, wytrzymałością i najwyższą jakością wykonania. Columbia Sportswear pozwala cieszyć się aktywnością fizyczną w najlepszym stylu – odzież podąża za najnowszymi trendami w modzie outdoorowej i wyróżnia się przywiązaniem do detalu.

Dzięki technologii Omni-Shield tkaniny są niezwykle lekkie, zabezpieczają przed pochlapaniem i zabrudzeniem. Są niezastąpione w kontakcie z rwącym nurtem rzeki podczas raftingu i kajakarstwa.

Pomimo otaczającej ze wszystkich stron wody, będziesz mogła cieszyć się komfortem.

Omni-Shade to odpowiedź na potrzeby sportowców wystawionych na ostre słońce. Technologia ta, dzięki specjalnemu splotowi włókien, pochłania i odbija promienie UVA i UVB chroniąc DNA skóry przed uszkodzeniami i poparzeniami.

Nawet w sportach wodnych, bardzo ważną częścią sportowego stroju są buty. Żeglarze potrzebują wyjątkowo lekkich i przyczepnych, a takie zapewnia unikatowa technologia Omni-Grip. Dzięki niej, dwuskładnikowa podeszwa butów kolekcji Water zabezpiecza przed utratą przyczepności na mokrym podłożu.

Pict01 Pict02

Pict03

www.fit.pl