fit.pl mobile logo

Fitbit Charge 6: nasz najlepszy tracker stał się właśnie jeszcze lepszy

Fitbit Charge 6 zaprojektowano tak, aby pomagał Ci osiągać Twoje codzienne cele. Dlatego wyposażono go w zestaw najbardziej zaawansowanych i precyzyjnych czujników do pomiaru parametrów zdrowotnych spartych algorytmami uczenia maszynowego oraz zdolność łączenia się przez Bluetooth z kompatybilnymi urządzeniami treningowymi i aplikacjami fitnessowymi, by dać Ci możliwość monitorowania tętna na bieżąco podczas treningów. Nie bez znaczenia, gdy wciąż jesteś w ruchu, jest też wygodny haptyczny, boczny przycisk, akumulator pozwalający na 7 dni pracy oraz narzędzie do intuicyjnego sterowania YouTube Music, korzystania z Map Google i Portfela Google wprost z nadgarstka.

Oto kilka sposobów, w jakie Fitbit Charge 6 może pomóc Ci zadbać o zdrowie i kondycję.

Wczuj się w rytm swojego serca dzięki precyzyjnemu pomiarowi tętna

Dzięki zastosowaniu ulepszonych algorytmów uczenia maszynowego, Fitbit Charge 6 wyposażony jest w najdokładniejszy obecnie sensor tętna, znany z Pixel Watch i zoptymalizowany na potrzeby trackera. Śledzenie tego parametru podczas intensywnych ćwiczeń, takich jak treningi HIIT, spinning i wioślarstwo, jest nawet o 60% dokładniejsze niż wcześniej. Jeszcze lepszy odczyt oznacza pełniejsze informacje o kluczowych wskaźnikach, począwszy od takich jak spalone kalorie, czy Aktywne minuty po Codzienną gotowość i Ocenę snu. Aplikacja EKG daje natomiast możliwość monitorowania i analizy rytmu serca pod kątem migotania przedsionków, informując Cię o niskich i wysokich odczytach. Wszystko to by stale mieć serce pod kontrolą.

Na żywo śledź swoje postępy, korzystając z aplikacji i urządzeń fitnessowych

Podłącz Charge 6 do kompatybilnych aplikacji i urządzeń, aby motywować się do dalszej aktywności tak w domu jak i na siłowni. Możesz teraz bezpiecznie i w prosty sposób zsynchronizować Charge 6 z urządzeniami treningowymi obsługującymi szyfrowaną technologię Bluetooth - takich firm jak NordicTrack, Peloton, Concept2 i Tonal - by na bieżąco śledzić swoje tętno podczas ćwiczeń. W tym samym celu możesz też sparować Charge 6 z popularnymi aplikacjami na systemy Android oraz iOS, np. z Peloton.

Utrzymuj motywację i wzbogać swój program ćwiczeń dzięki nowym możliwościom śledzenia treningów

Za sprawą bardziej spersonalizowanych sposobów monitorowania treningu, łatwiej utrzymać motywację i poprawiać wyniki. Wybieraj spośród ponad 40 rodzajów ćwiczeń, z 20 nowymi aktywnościami takimi jak HIIT, treningi siłowe czy jazda na snowboardzie. Chcesz śledzić swoje aktywności na świeżym powietrzu? Zostaw telefon w domu. Wbudowany w Charge 6 moduł GPS pozwala z łatwością monitorować trasę i inne parametry.

Zostań DJ-em i nadaj rytm swoim treningom

Sterując YouTube Music przy pomocy trackera możesz włączać, zatrzymywać i pomijać ponad 100 mln utworów z poziomu swojego nadgarstka. Jeśli poczujesz, że czas na zmianę, YouTube Music Premium może Ci polecić listy odtwarzania, dopasowane do danego treningu.

Korzystaj z przydatnych funkcji, gdziekolwiek jesteś

Po raz pierwszy wzbogaciliśmy tracker Fitbit o przydatne funkcje Google. Dzięki aplikacjom takim jak Mapy Google i Portfel Google w Charge 6, możesz zaraz po treningu przejść do załatwiania codziennych spraw. Korzystając z Map Google wprost ze swojego nadgarstka otrzymasz wskazówki dotyczące trasy, a aplikacja Portfel Google umożliwi Ci wygodne korzystanie z płatności zbliżeniowych, dzięki którym zjesz szybką przekąskę zaraz po treningu. Sprytne rozwiązania pomagające w codziennych czynnościach sprawiają, że zbadanie nowej trasy biegowej czy kupienie regeneracyjnego koktajlu w drodze powrotnej do domu będzie jeszcze prostsze.

To jednak nie wszystko. Charge 6 to pierwsze z urządzeń marki Fitbit, w którym zastosowano funkcję przybliżania. Wystarczy dwukrotnie dotknąć dowolnego miejsca na ekranie, aby powiększyć np. tekst, gdy wydaje Ci się zbyt trudny do odczytania lub po prostu wolisz większą czcionkę

Zadbaj o swoje samopoczucie z głową

Funkcje monitorowania zdrowia w urządzeniu Charge 6 oparte są na zaawansowanych czujnikach Fitbit, umożliwiających przeprowadzenie dogłębnych analiz. Oto jak pomogą Ci trzymać rękę na pulsie.
• Codziennie po przebudzeniu zerknij na Ocenę snu, bazującą m.in. na czasie trwania faz snu, tętnie podczas wypoczynku i okresach wybudzenia.
• Zarządzaj stresem wykorzystując wbudowany czujnik przewodnictwa skórnego (EDA) by zbadać reakcję Twojego organizmu w momencie stresu i otrzymać wskazówki, jak sobie z nim radzić. Sprawdź swoją Ocenę stresu, aby dowiedzieć się, jak Twoje ciało radzi sobie ze stresem i wyposażony w tę wiedzę przygotować plany na ten i kolejne dni.
• Monitoruj też inne parametry, takie jak nasycenie (saturację) krwi (SpO2), zmienność tętna, częstość oddechu i inne.
• 6-miesięczny dostęp do Fitbit Premium pomoże Ci jeszcze lepiej zadbać o kondycję, dzięki dostępowi do tysięcy sesji treningowych, takich jak HIIT, jazda na rowerze, taneczne sesje cardio czy cały wachlarz zajęć medytacyjnych.
• Wszystkie nowo dostępne aplikacje Fitbit pomogą Ci skupić się na celach i zrozumieć najważniejsze wskaźniki, takie jak Wynik codziennej gotowości. To dostępna w opcji Premium funkcja informująca o tym, czy Twój organizm jest już gotowy na trening, czy też jeszcze potrzebuje odpoczynku. Na podstawie Codziennej gotowości tracker Charge 6 wyświetla rekomendacje dotyczące optymalnej aktywności.

Otwórz się na nowe możliwości jakie oferuje Fitbit. Od dziś możesz zamówić Charge 6 w przedsprzedaży online już za 799 PLN na Fitbit.com lub w wybranych sklepach stacjonarnych. Zamawiając Fitbit Charge 6 w przedsprzedaży w sieciach Media Expert, Komputronik, X-kom lub Fitbitsklep.pl (od 29 września do 11 października lub do wyczerpania zapasów) za dopłatą 1 PLN klienci otrzymają także dodatkową sportową opaskę. Nowe urządzenie dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym, porcelanowym i koralowym.

Zobacz też: https://polska.googleblog.com/2023/09/fitbit-charge-6-nasz-najlepszy-tracker.html

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl