FIWE - Międzynarodowe Targi Fitness i Welness

Sprawdźcie co się będzie działo 12-13 września 2015 na targach FIWE - szcegóły zdradza Aleksandra Forysiak
fit.pl
2015-09-04 00:00
Udostępnij


Kluczem do sukcesu są wiedza i ciągły rozwój. Zdają sobie z tego doskonale sprawę organizatorzy targów FIWE, którzy w tym roku, podobnie jak w poprzednim, zgromadzą w jednym miejscu i czasie niemal całą branżę fitness i wellness. O tegorocznych atrakcjach targów FIWE opowiada Aleksandra Forysiak, trenerka personalna i International Sales Manager w firmie Reinhold Expo sp. z o.o., będącej organizatorem targów.


Już teraz mogę Wam powiedzieć, że jeszcze przed wejściem na hale – jedna z największych firm odżywkowych – Olimp Nutrition przygotowała niesamowite show dla odwiedzających targi! Nie mogę zdradzić szczegółów, ale już wiem, że będzie to petarda!


Na pewno zdajesz sobie doskonale sprawę z tego, jak ważnym elementem życia sportowca jest odpowiednia suplementacja, dlatego pierwsze kroki kieruj od razu na halę nr 3. Wchodząc tam nie sposób będzie pominąć stoiska Trec Nutrition, gdzie obecny będzie przybywający z Nowego Yorku Hannibal for King – ojciec światowego Street Workout’u. To on poprowadzi odbywające się tam niezwykle widowiskowe pokazy i szkolenia Street Workout Showcase! Hala ta będzie tętnić życiem, gdyż na każdym stoisku spotkasz osobiście ambasadorów danej firmy np. Akop i Sylwia Szostak będą rozdawać autografy na stoisku Olimp Nutrition, „Sportowe Świry” spotkają Michała Karmowskiego na stoisku Trec Nutrition, Michał Fijałka i Rafał Moks będą obecni u Real Farm, Hanna Gabroś i Grzegorz Płaczkowski gościć będą u Scitec Nutrition, stoisko Body Pack uatrakcyjni obecność Piotra Boreckiego, zaś Fernando Vargas, Brian Ikalina, T.J. Humphreys, Andrey Skoromny to goście u ProSupps, dla fanów MMA IHS przygotował spotkanie z Marcinem Różalskim, natomiast Marek Olejniczak i Karol Małecki to goście specjalni Fit Max. W tej hali zapoznasz się z ofertą nowych suplementów każdego segmentu, w tym marek premium, które nie były wcześniej dostępne na polskim rynku. Każdy z wystawców chcąc wyróżnić się na targach przygotował wyjątkowe atrakcje, niespodzianki dla odwiedzających. Dostaniesz od nich sample i gadżety fitnessowe.

Ale to dopiero początek atrakcji!

Udając się w głąb hali nr 3 znajdziesz kolejne niesamowite wydarzenie w postaci zawodów FIWE BODYBUILDING - eliminacji do Arnold Classic Europe 2015. Jeśli czujesz się na siłach weź udział w jednej z kategorii lub śmiało kibicuj zawodnikom. Gościem specjalnym będzie jedyny niepowtarzalny naturalny bodybuilder - Simeon Panda, który dodatkowo dzieląc się swoja wiedzą i doświadczeniem, z pewnością zmotywuje Cię do podjęcia kolejnych sportowych wyzwań.

Profesjonalny sprzęt to podstawa dobrego i skutecznego treningu. Wszelkie innowacje związane z tym tematem oraz najnowszą ofertę znajdziesz na hali nr 1. Jeżeli planujesz otworzyć lub wyposażyć swoje studio fitness lub siłownie - to miejsce jest dla Ciebie! Przyjdź, wypróbuj, przetestuj i wybierz ten, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Ofertami prześcigać będą się czołowi przedstawiciele branży: Mecenas Targów ITP S.A. oficjalny przedstawiciel marki TECHNOGYM, Złoty Sponsor Matmarco wyłączny dystrybutor sprzętu PRECOR, Srebrny Sponsor Health Med Sport dystrybutor BODYFICIENT, Partner Total Fitness Concept.

Sercem tej hali będzie największa w Polsce konwencja Les Mills by Reebok prowadzona przez master trenerów międzynarodowej sceny fitness. Sprawdź swoją kondycję i wytrzymałość. Dodatkowo na scenie głównej odbędą się liczne pokazy, a także otwarte treningi z gwiazdami, na które zaproszeni są wszyscy goście targów.

Najważniejszym dla mnie jest fakt, że FIWE to nie tylko strefa wystawiennicza, ale także kompendium wiedzy, którą mogę tam zdobyć. Eksperci branży odpowiedzą na najbardziej nurtujące nas pytania, poruszą fascynujące tematy biznesowe i trenerskie oraz zabiorą w podróż do przyszłości przedstawiając obraz rynku fitness za 10 lat! Dla każdego trenera FIWE EXPERTS to niepowtarzalna okazja zdobycia od najlepszych w swoim fachu cennej wiedzy i porad niezbędnych do nieustannego rozwoju i samodoskonalenia. Konferencje FIWE to zastrzyk motywacji, który da Ci powera do działania, poszerzy Twoje horyzonty i zmieni punkt patrzenia na cały rynek fitness i wellness. Daj się zainspirować!
Całe wydarzenie udokumentują znani branżowi fotografowie: Rafał Boruch i Sylwester Szymczuk.

Weź pod uwagę:

- Kup bilet online na www.fiwe.pl, żeby nie stać w kolejce przed wejściem (nawet jeśli masz darmowe zaproszenie VIP wcześniejsza rejestracja jest niezbędna, żeby wejść na Targi)

- zapoznaj się wcześniej z harmonogramem targów i dobrze zaplanuj co chcesz zobaczyć i w jakich wydarzeniach chcesz wziąć udział

- przyjdź rano i kontroluj czas, który na targach biegnie nieubłaganie szybko, każde stoisko będzie miało coś interesującego do zobaczenia

- przygotuj się do udziału w treningach – nie zapomnij o stroju do ćwiczeń