fit.pl mobile logo

Hela wygrała porshe

Zakończyła się 6. Edycja „Tańca z gwiazdami”. Program nieco niespodziewanie wygrała Anna Guzik, odtwórczyni tytułowej roli w serialu „Hela w opałach”. O Kryształową Kulę rywalizowała z Justyna Steczkowską.
Zakończyła się 6. Edycja „Tańca z gwiazdami”. Program nieco niespodziewanie wygrała Anna Guzik, odtwórczyni tytułowej roli w serialu „Hela w opałach”. O Kryształową Kulę rywalizowała z Justyna Steczkowską.

To zaskakujący wynik, bo znacznie wyższe oceny od sędziów otrzymała Justyna Steczkowska – za każdy z trzech zaprezentowanych tańców zainkasowała komplet punktów. Jednak zwycięzcę wybierali widzowie, którzy oddali więcej głosów na Annę Guzik. Aktorka otrzymała 60 procent głosów.

Justyna Steczkowska i jej partner Stefano Terrazino najpierw zatańczyli cha-chę i american smooth. Obydwa tańce bardzo podobały się sędziom, którzy bez wahania przyznali tej parze maksymalną liczbę punktów. Anna Guzik i Łukasz Czarnecki zaczęli nieco gorzej, bo za pierwszy taniec (jive) otrzymali zaledwie 34 punkty. Jednak drugi taniec – tango – był już bardzo dobry i został doceniony przez jury 40 punktami.

Najbardziej emocjonująca była trzecia runda, w której obie finalistki zaprezentowały Freestyle, czyli taniec zawierający elementy różnych technik. W przypadku Justyny Steczkowskiej była to rumba, cha-cha i tango. Taniec był bardzo efektowny i piosenkarka wysłuchała wielu pochwał za swój występ. – Zatkało mnie po raz kolejny – mówił Piotr Galiński. - Mam nadzieję, że będzie mi dane dożyć w Polsce takiego czasu, gdy dla Justyny Steczkowskiej napisze się musical, w którym będzie ona śpiewała i tańczyła.

Wszyscy sędziowie zgodnie podnieśli tabliczki z maksymalną liczbą punktów. Wszystko wskazywało na to, że Anna Guzik będzie musiała bardzo się postarać, żeby zasłużyć na takie same oceny. I udało jej się. Freestyle Anny i Łukasza zawierał elementy quickstepa i walca. Do tego doszły efektowne przebieranki - aktorka w czasie swojego występu zmieniła strój ze spodni na piękną suknię, co bardzo podobało się i widowni sędziom. – Rzadko się zdarza, aby w jednym tańcu zmieścić wszystko. Fantastyczny pomysł – zachwycała się Beata Tyszkiewicz.

Zanim poznaliśmy werdykt widzów, mieliśmy okazję zobaczy jeszcze występ wszystkich par, które brały udział w obecnej edycji. Na parkiecie pojawili się też finaliści 5. edycji "Tańca z gwiazdami" – Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak. A po ogłoszeniu werdyktu mieliśmy dodatkowo usłyszeć piosenkę we wspólnym wykonaniu Justyny Steczkowskiej, Isis Gee (wystąpiła też na początku programu), Haliny Mlynkovej, Heleny Vondrackovej i Jacka Kawalca.

Dla tych, którzy są zasmuceni ty, że to już koniec tanecznych emocji, mamy dobrą wiadomość: 9 grudnia, w niedzielę zostanie wyemitowany specjalny odcinek programu "Tańca z gwiazdami". Organizatorzy na razie nie zdradzili, co w nim zobaczymy, ale na pewno możemy się spodziewać kilku niespodzianek.

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl