Z Zumba Fitness po zdrowie - pobiją rekord?

Już 3 września 2016 w Ostrowie Wielkopolskim zostanie podjęta próba bicia rekordu Polski w liczbie osób jednocześnie tańczących zumbę! Próba zostanie podjęta podczas wydarzenia Z Zumba Fitness po zdrowie 2016. Obecny rekord wynosi 1332 osoby i został ustanowiony 07.09.2014 w Ostrowie Wielkopolskim 
fit.pl
2016-09-02 00:00
Udostępnij
Po raz kolejny zapraszamy do Ostrowa Wielkopolskiego na Bicie Rekordu Polski w Zumba fitness. W 2014 i 2015 roku bawiło si blisko 1500 osób. W tym roku liczymy na więcej. Specjalanie dla Was wystąpią fantastyczni instruktorzy z całej Polski.

GOŚĆ SPECJALNY DJ MAM`S TEAM - pierwszy raz w Polsce.

Próba bicia rekordu odbędzie się o godzinie 16:00.

Miejsce: Plaża Piaski - Szczygliczka, ul. Plażowa 1, Ostrów Wielkopolski 63-400

"Z Zumba fitness po Zdrowie" wraca w kolejnej edycji! Fundacja Sport Support, w ramach programu Lider Animator - Obudź Swoje Ciało, wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz firmą Coca-Cola, znów ruszają w Polskę by poruszyć rodaków i zachęcić ich do aktywności fizycznej. Zumba to połączenie treningu z wyśmienitą zabawą adresowane dla ludzi w różnym wieku. To urzeczywistnienie idei połączenia przyjemnego z pożytecznym, a sukces wcześniejszych edycji jest potwierdzeniem, że my - Polacy mamy w sobie rytm, że kochamy ruszać się i tańczyć, że zdrowy tryb życia, aktywność fizyczna i dobra zabawa są dla nas ważne. Czekamy na Ciebie w różnych miejscach w Polsce i nie wyobrażamy sobie by mogło Ciebie zabraknąć, tak - właśnie Ciebie!

www.fit.pl