Finał bez Edyty Górniak. Staliński najlepszy w półfinale!

Emocje sięgające zenitu, tylko 3 pary w walce o finał i zaskakujący werdykt. W finale zobaczymy Monikę Pyrek oraz Pawła Stalińskiego!  
fit.pl
2010-11-22 00:00
Udostępnij
Finał bez Edyty Górniak. Staliński najlepszy w półfinale!
edytajanPółfinałowy odcinek „Tańca z Gwiazdami”- to niebywałe emocje i fantastyczna forma gwiazd. Na parkiecie aż wrzało od emocji i prawdziwego majstersztyku tańczących.

Tango z krzesłami w wykonaniu Moniki Pyrek oraz (w zastępstwie chorego Roberta Rowińskiego) Krzysztofa Hulboja, cha-cha z trzema partnerami Edyty i Jana oraz tango z zamkniętymi oczami Pawła Stalińskiego i Izy wywołało największe emocje jury!

Gwiazdą wieczoru była Puline, która wykonała utwór "Never Said That I Was An Angel" .Po muzycznym wstępnie na parkiecie pojawiły się półfinaliści.

Pierwsza na parkiecie pojawiła się para nr 6. Monika Pyrek i Krzysztof Hulboj, którzy wykonali passadoble "Bad Romance" . Para za swój taniec na rozgrzewkę, prócz jak zwykle wspaniałych opinii Beaty Tyszkiewicz, otrzymała 36 punkty.

[-------]

Następnie na parkiecie pojawił się „ jedyny rodzynek w cieście” czyli Paweł Staliński w parze z Izą Janachowską. Wspaniałe tango w ich wykonaniu do piosenki "A La Gran Muneco", prócz bardzo dobrych ocen sędziów zebrało 40 punktów..

Ostatnią parą na parkiecie byli Edyta i Jan. Para wykonała cha-chę do piosenki "Sway". Jury pomimo kilku zastrzeżeń oceniło taniec na 37 punktów. W drugiej cześci: Monika i Krzysztof zatańczyli magiczne tango do piosenki "Sensuel". Ich taniec zdecydowanie poruszył jury, którzy hojnie obdarowali Monikę i Krzysztofa najwyższą 40.

Paweł i Iza w kolejnej odsłonie zaprezentowali gorącą salsę do piosenki "Coge La Boteila", otrzymała 34 punkty po nieco krytycznych uwagach Iwony Pavlović. Doskonale tym razem zatańczyła Edyta w parze z Janem. Para za swoje niezwykle eteryczne i lekkie tango otrzymała 40 punktów i wspaniałe oceny jury.

Niestety w rywalizacji o punkty widzów, najgorzej wypali tego wieczoru Edyta Górniak i Jan Kliment. To ich nie zobaczymy w finale. Najwięcej głosów od widzów tym razem otrzymała para nr 3 – Paweł Staliński i Iza Janachowska, którzy w finale zmierzą się z Moniką Pyrek i Robertem Rowińskim.

www.fit.pl