High Heels – fitness na wysokich obcasach

Jeśli wydawało Ci się, że na zajęciach fitness powinnaś mieć tylko i wyłącznie obuwie sportowe – oznacza, że nie brałaś jeszcze udziału w zajęciach High Heels
fit.pl
2011-11-30 00:00
Udostępnij
High Heels – fitness na wysokich obcasach
W zajęciach High Heels można było wziąć udział podczas Międzynarodowej Konwencji Fit&Dance

Zajęcia High Heels to nic innego jak taniec na wysokich obcasach. Tak, tak na zajęcia fitness przychodzisz ze swoimi ulubionymi szpilkami. Nie ma nic bardziej kobiecego od wysokich obcasów, ale taniec na szpilkach to prawdziwa sztuka!

Na High Heels poczujesz się jak diva z teledysków amerykańskich gwiazd. Tańcząc na obcasach kobiece i klimatyczne choreografie łączy się takie techniki jak hip-hop, waacking, vogueing, dancehall, sexy. W choreografię wplatane są zmysłowe, kocie ruchy.

Po takim treningu wzrasta świadomość własnej kobiecości, a we własnym ciele (ze szpilkami na stopach) poczujecie się pewnie jak nigdy dotąd!

Na zajęcach High Heels nauczysz się poruszać z wdziękiem i gracją, oraz utrzymywać elegancką sylwetkę. Wzmocnisz mięśnie brzucha i pleców. Ćwiczenia w butach na wysokich obcasach doskonale kształtują pośladki i łydki. A co najważniejsze, dzięki nowym umiejętnościom poczujesz się niesamowicie kobieco i seksownie.

Dzięki tym zajęciom każda kobieta poprawi swoją koordynacje, wysmukli ciało, nauczy się modnych kroków tanecznych z wielu technik tańca, a przede wszystkim będzie się świetnie bawić!

Każda kobieta powinna wiedzieć nie tylko jak seksownie chodzić w szpilkach, ale również jak w nich tańczyć i zgrabnie się poruszać. Poczujesz się jak na teledysku Beyonce.

Zabierz swoje ulubione obcasy, szpilki, botki, kozaki i przyjdź na zajęcia High Heels. A po zajęciach ruszaj na podbój klubów i pokaż wszystkim jak powinno się tańczyć.

www.fit.pl