fit.pl mobile logo

Jak dobrze wyglądać w spodniach dresowych?

Dresy jeszcze kilka lat temu uchodziły za niezbyt stylowy element odzieży. Jednak od tego czasu naprawdę sporo się zmieniło i trzeba przyznać, że w spodniach dresowych można naprawdę dobrze się prezentować. Aby było to możliwe, należy dobrać właściwy model. W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam, jak nosić spodnie dresowe damskie i z czym je łączyć, aby naprawdę rewelacyjnie się prezentować.

Fason ma znaczenieNa samym początku trzeba pamiętać, aby wybrać odpowiedni fason spodni dresowych. Otóż należy postawić na model, który podkreśli zalety sylwetki, a ukryje jej potencjalne mankamenty. Spodnie dresowe z wysokim stanem rzeczywiście mogą dobrze się sprawdzić, gdy chcemy ukryć wystający brzuszek, ale pasują też kobietom o smukłej sylwetce. Do takich spodni wystarczy dobrać koszulkę o kroju regular fit oraz sportowe obuwie i już można dobrze prezentować się na co dzień. Nieco inaczej wygląda sprawa spodni z niskim stanem. Tutaj musicie wiedzieć, że uwydatniają one wszystkie niedoskonałości. Jeżeli jednak koniecznie chcecie je założyć, to warto dobrać do nich koszulkę czy bluzkę oversize, co pozwoli uniknąć modowych wpadek. Można jednak postawić na coś bardziej uniwersalnego i tutaj jak nic sprawdzą się spodnie joggery, gdyż pasują one każdej kobiecie niezależnie od typu sylwetki i wbrew pozorom możecie nosić do nich nawet buty na obcasie, wszak stylizacje oparte na kontraście są obecnie trendy.

Jakość materiału ma znaczenieNigdy przy wyborze ubrań nie powinnyśmy kierować się ceną. Oczywiście nie oznacza to także, że trzeba wydawać duże pieniądze, wszak wiele firm zwyczajnie winduje ceny. Należy jednak kierować się jakością ubrań. Wystarczy tylko czytać metki. Doskonałym wyborem są spodnie bawełniane, gdyż bawełna pozwala skórze oddychać, a przy tym zapewnia maksimum wygody. Jednak bawełna może być bardzo cienka, co niestety powoduje, że ubrania będą prześwitywać, a takiego efektu należy unikać. Dodatkowo pamiętajcie, aby na siłę nie wybierać zbyt małych rozmiarów, gdyż spodnie dresowe mogą być dopasowane, ale nie mogą być za małe. Tutaj pojawia się też pytanie: z czym nosić dresy? Odpowiedź wcale nie jest trudna, gdyż dresy pasują niemal do wszystkiego. Można je dobrać nie tylko do t-shirtu czy bluzki oversize, ale również koszuli czy swetra typu kardigan. Dresy można więc nosić przez cały rok i jak właśnie zauważyłyście nie są tylko elementem sportowej stylizacji, bo możecie je łączyć nawet z marynarką i szpilkami. Taka stylizacja prezentuje się obłędnie!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl