fit.pl mobile logo

Janet Jackson

Walce z nadwagą Janet Jackson prasa poświęciła niemal tyle samo miejsca, co jej karierze muzycznej. Ale najważniejsze, że jej sie udało
janet jacksonWalka z nadwagą Janet Jackson była opisywana w prasie niemal tak samo obszernie jak jej kariera muzyczna i życie osobiste. Gwiazda muzyki pop poradziła sobie jednak ze swoim wielkim problemem i znów wygląda sexy.

Problemy Janet zaczęły się jeszcze w 2005 roku, kiedy to piosenkarka przybrała na wadze na potrzeby filmowej roli. Chyba nie przewidziała tego, że jej organizm może nie poradzić sobie z taka rewolucją.

Od tamtej pory zaczęły się problemy z nadwagą. Na przemian chudła i tyła. Do tego doszło jezenie w fast foodach i innego niezdrowego, a tuczącego jedzenia. W końcu, kiedy piosenkarka ważyła już 82 kilogramy przy wzroście niewiele ponad 162 cm, powiedziała sobie: dość.

Janet postanowiła powalczyć z nadwagą. Przy pomocy osobistego trenera fitness i dietetyka zrzuciła prawie 30 kilogramów w cztery miesiące.

– Kosztowało mnie to trochę pracy – mówi piosenkarka.

Trenerzy dbali o to, by regularnie ćwiczyła i zdrowo się odżywiała. Janet ćwiczyła pięć lub sześć razy w tygodniu przez przynajmniej 30 minut. A jej dietetyk wyrzucił z jej jadłospisu ukochane frytki i smażone mięso, a zaserwowała dietę bogatą m.in. w mięso z ryb, kurczaka (grillowanego, nie smażonego) i warzywa.

– Pilnował, bym jadła małe porcje co trzy, cztery godziny – wspomina Janet. – W efekcie jadłam praktycznie przez cały dzień, nawet wtedy, gdy nie miałam na to ochoty. Teraz już wiem, że chodziło o to, by uregulować mój metabolizm.

Efekt tej kuracji przeszedł najśmielsze oczekiwania. Teraz Janet wygląda nawet lepiej niż kiedyś, sprzed czasów walki z nadwagą.

A oto przykłady diet, stosowanych przez Janet Jackson:

Przykład nr 1

Śniadanie: omlet z 6 białek jaj z grzybami i pomidorami, do tego kawałek jabłka i dwa plasterki awokado.

Przekąska: dietetyczny shake – zamiennik posiłku.

Obiad: grilowana pierś z kurczaka, sałatka warzywna z sałatą, pomidorami, cebulą i krojoną gruszką

Przekąska: dietetyczny shake – zamiennik posiłku.

Kolacja: grilowany łosoś z zielonym groszkiem, migdałami i młodą, zieloną sałatą.

Przykład nr 2

Śniadanie: omlet z czterech białek jajka i jednego żółtka oraz połowa grapefruita. Albo: 3 małe naleśniki z płatków owsianych z syropem klonowym (bez cukru) i dwoma plasterkami szynki z indyka.

Drugie śniadanie: proteinowy shake.

Obiad: Sałatka warzywna z grilowaną cukinią i grilowanym kurczakiem, polana oliwą z oliwek oraz cytrynowym dresingiem. Albo: sałatka z tuńczyka z musztardą owinięta w sałatę. Do tego jabłko.

Podwieczorek: serek wiejski z jagodami olbo garść migdałów.

Kolacja: grilowana tilapia (słodkowodna ryba) i pół szklanki dzikiego ryżu. Albo: tuńczyk z grilowanymi szparagami.

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl