Majówkowy konkurs! Wygraj butelkę sportową od Waterdrop

Wiosną siłownie przeżywają prawdziwe oblężenie. A to dlatego, że zaczęło się wielkie odliczanie do lata. Podczas kompletowania elementów stroju i akcesoriów, z którymi wycieczki piesze, wyprawy rowerowe czy treningi będą wygodne i przyjemne, nie wolno zapomnieć o dobrej jakości butelce na wodę. Możesz ją wygrać w naszym konkursie!
2022-04-27 00:00
Udostępnij
Majówkowy konkurs! Wygraj butelkę sportową od Waterdrop

Weź udział w konkursie i wygraj jedną z czterech  butelek sportowych od Waterdrop! Do każdej butelki dorzucamy ORO - napój z serii Microenergy od Waterdrop.

Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Do jakiej aktywności wykorzystałabym (wykorzystałbym) butelkę sportową od Waterdrop i dlaczego?

 Odpowiedzi przysyłajcie na adres: konkurs@fit.pl z dopiskiem Waterdrop

Konkurs trwa od 27.04.2022 - 4.05.2022

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Nagrody wędrują do:

aga_kalita1988@

janko_muzykant@

karolina.gajkowa@

marek_kaleta@

Gratulujemy :)

---

 oro_1

ORO – napój z serii Microenergy od Waterdrop. Kompozycja oparta na ekstraktach z mango, guawy guayasy to połączenie słodkich i orzeźwiających smaków z dawką naturalnej kofeiny. Microenergy to kostka rozpuszczalna w wodzie, która dodaje jej delikatnego smaku, a dzięki zawartości kofeiny łagodnie pobudza i dodaje energii przez cały dzień. Kostki nie zawierają sztucznych konserwantów i zbędnego cukru. To rozwiązanie dla osób dbających o linię lub chcących pić mniej napojów słodzonych, które pomoże utrzymać nawodnienie organizmu i doda energii w trakcie treningu albo innych aktywności.

Butelka sportowa waterdrop - wykonana ze stali nierdzewnej butelka o pojemności 800 ml, ważąca zaledwie 200 gramów, będzie idealnym towarzyszem małych i dużych aktywności. Wyposażona została w praktyczny uchwyt pozwalający na przypięcie jej karabińczykiem i ułatwiający przenoszenie, a także w zakrętkę z ustnikiem – by sięgnąć po łyk wody wystarczy użyć jednej ręki. Butelka dostępna jest w kolorze srebrnym i czarnym.