fit.pl mobile logo

Medytująca Gwyneth Paltrow

Aktorka traktowała medytację jako skuteczne lekarstwo na migreny, a teraz to jej sposób na dobre samopoczucie przez cały dzień
gwyneth paltrow 300x400Gwiazda Hollywood wreszcie pozbyła się uciążliwych bólów głowy, którymi bardzo się martwiła. Za namową znajomych zdecydowała się zgłębiać tajniki medytacji, które pomogły i wyleczyły ją z migreny.

Gwyneth nie dawała sobie rady z migrenami jakie ostatnio odczuwała. Początkowo pojawiały się sporadycznie i wystarczyła chwila odpoczynku by ustąpiły. Gdy zaczęły się częściej powtarzać aktorka musiała się położyć i dopiero drzemka przynosiła ulgę. Od jakiegoś czasu gwiazda cierpiała na intensywną migrenę. Bóle pojawiały się rano lub po południu, ale najgorsze były te, które budziły ją w środku nocy. Chociaż Paltrow nie chciała łykać tabletek przeciwbólowych, kilka razy musiała nimi uśmierzyć ból, który był nie do zniesienia.
Bezsenne noce oraz migreny w ciągu dnia sprawiały, że gwiazda była zmęczona i w kiepskim nastroju. Wpływało to negatywnie na jej pracę.

Z powodu bólów głowy aktorka spóźniała się na plan zdjęciowy lub spotkania, a te ważniejsze zmuszona była przekładać.
Zimne okłady, picie dużej ilości wody, sen, odpoczynek w cichym i ciemnym pomieszczeniu, spacery na świeżym powietrzu…Gwyneth przetestowała na sobie wszystkie naturalne sposoby, ale żaden nie był w pełni skuteczny. Wtedy ktoś z zaprzyjaźnionych osób zrozpaczonej aktorce poradził, żeby wybrała się na medytację.

Medytacja poprawia samopoczucie, odpręża, łagodzi napięcia, bezsenność, zapobiega depresji i leczy z migreny.

Osoba z otoczenia gwiazdy powiedziała, że Paltrow już zapomniała o bólach głowy, ale nadal medytuje i coraz bardziej się w to angażuje!

Jak się okazuje zajęcia z medytacji były postanowieniem noworocznym aktorki. Bóle głowy jedynie przyspieszyły realizację sylwestrowej obietnicy.
- "Moim postanowieniem noworocznym jest nauka medytacji. Zawsze wydawało mi się, że to coś, co powinnam robić, ale nie wiem jak" – powiedziała w jednym z przedświątecznych wywiadów gwiazda.

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl