Wytrzymałe, dopasowane do twarzy i z możliwością założenia szkieł korekcyjnych – takie są nowe okulary sportowe OXTIC marki B-skin
fit.pl
2010-07-06 00:00
Udostępnij
Na rower bez okularów ani rusz
Okulary B-skin OXTIC to rozwiązanie dla osób, które ze względu na swoją wadę wzroku nie mogły korzystać z okularów przeciwsłonecznych. Model OXTIC daje taką możliwość bez względu na moc optyczną soczewek korekcyjnych.

Do niedawna tego typu okulary dwa w jednym były osiągalne tylko dla zawodowców, teraz dostępne są również dla zwykłych miłośników dwóch kółek i co ważne, w przystępnej cenie.

Okulary B-Skin OXTIC wykonane są z odpornego na uszkodzenia poliwęglanu. Ich konstrukcja oparta została o formę i obrys ludzkiej twarzy, co pozwoliło uzyskać doskonałe dopasowanie okularów. W efekcie okulary zdecydowanie lepiej trzymają się twarzy niż zwykłe okulary przeciwsłoneczne i nie pozwalają na dostęp ciał obcych do oczu, nawet w warunkach silnego wiatru. Dodatkowo, dla zwiększenia bezpieczeństwa oka rowerzysty okulary posiadają bezodpryskowe  poliwęglanowe soczewki z filtrem UV400, chroniącym przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Niewątpliwą zaletą okularów B-skin OXTIC jest możliwość zamontowania w nich soczewek korekcyjnych o dużej mocy optycznej, dzięki dużej odległości oprawek korekcyjnych od szkieł przeciwsłonecznych. W ten sposób okulary stanowią rozwiązanie „dwa w jednym”.

B-skin OXTIC posiadają przydymione soczewki przeciwsłoneczne i dostępne są w dwóch kolorach: czarnym i tytanowym.

www.fit.pl