fit.pl mobile logo

Najciekawsze propozycje sportowych topów

Sportowe topy, koszulki i staniki są nieodłącznym elementem każdego treningu w siłowni i na świeżym powietrzu. Decydując się na bieganie, rower, fitness czy każdą inną formę aktywności warto zainteresować się dostępną na rynku odzieżą i wybrać nie tylko tą, która nie spowoduje przepocenia się po pierwszych minutach rozgrzewki, ale też taką dzięki której poczujesz się dobrze we własnej skórze. Z okazji coraz częściej witającej do nas ciepłej pogody sprawdziliśmy jakie sportowe topy cieszą się największym zainteresowaniem amatorów aktywnego spędzania czasu i po które warto sięgnąć zdaniem sportowych ekspertów modowych.

Bazowa bielizna sportowa – jak wybrać modny i funkcjonalny stanik treningowy?

Wybór właściwego stanika sportowego potrafi zaważyć na komforcie całego treningu i wbrew pozorom ma znacznie nie tylko wśród kobiet z większym biustem, ale i tych które na co dzień nie muszą martwić się o solidne wsparcie ze strony bielizny. Producenci bielizny sportowej dla kobiet zwykle dzielą staniki na trzy główne kategorie, rozróżniając staniki do lekkiego wysiłku, do średniointensywnego treningu i do bardzo intensywnych ćwiczeń. Te pierwsze przypominają zwykle wyglądem typowe krótkie topy, utrzymując biust dzięki przyciśnięciu obu piersi do klatki piersiowej. To staniki bardzo wygodne, choć nie gwarantujące zwykle najlepszego utrzymania.

Staniki do średniointensywnego wysiłku są bardziej stabilne, często składają się z dodatkowych paneli wzmacniających konstrukcję i zwykle nieco trudniej znaleźć je w sklepach. Poszukując nowej odzieży sportowej warto, szczególnie w przypadku kobiet, rozglądać się w sklepach z mocno rozbudowaną ofertą różnych marek – stanik sportowy powinien być idealnie dopasowany do Twojego ciała, a nie wybrany na chybił trafił pod kątem ceny czy wyglądu zewnętrznego. Producenci zdają sobie jednak sprawę, że dla kobiety styl stanika będzie miał równie duże znaczenie, jak jego funkcjonalność, dlatego też przygotowują modele przyciągające wzrok już od pierwszego spojrzenia. Wystarczy spojrzeć na zabudowane modele Kari Traa Var, E9 Ire i Prana Arctic Air – przy dobrej pogodzie żal zasłaniać je koszulką!

Koszulki i topy sportowe – najciekawsze propozycje

Dostępność różnych modeli koszulek i topów sportowych dla kobiet i mężczyzn jest dziś tak szeroka, że w sklepach takich jak Addnature.pl można spędzić godziny zastanawiając się nad właściwym fasonem, krojem i wzorem koszulki. Jeśli znajdziesz już te, które zostały przygotowane pod względem materiałów i szwów do intensywnego treningu i nie spowodują, że przepocisz się podczas rozgrzewki, wybór koloru, fasonu czy nawet kroju pozostaje całkowicie w Twoich rękach. Dużą rolę odegrają tu więc trendy, także te specyficzne dla konkretnych dyscyplin sportowych. Które modele wpadły nam szczególnie w oko?

Najciekawsze koszulki do biegania

W przypadku kobiet do biegania latem wystarczy z powodzeniem zabudowany stanik sportowy. Jeśli jednak chcesz zasłonić trochę bardziej swoje ciało, prosta koszulka bez rękawów Asics Graphic lub Icebreaker Amplify sprawdzi się tu doskonale. Wybierz kolor, który wprawia Cię w dobry nastrój i pamiętaj, że kolorowa odzież sportowa potrafi być dodatkowym motywatorem do wskoczenia na bieżnię!

Chcesz zasłonić ramiona lub zapewnić sobie nieco lepszą ochronę przed chłodem i wiatrem? Postaw na koszulkę z krótkim rękawkiem Asics Capsleeve Top lub w pełni zabudowaną i funkcjonalną koszulkę z długim rękawem X-Bionic The Trick OW. Ta ostatnia sprawdzi się doskonale w przypadku wiosennej, przejściowej pogody, która może w każdej chwili zaskoczyć nieoczekiwanym deszczem czy wiatrem.

czerwonysportowytop

 

Koszulki treningowe dla mężczyzn

Przeglądając oferty topów sportowych trudno nie zwrócić uwagi także na modę męską, która choć z pozoru znacznie prostsza niż damska, w rzeczywistości również kryje w sobie wiele ciekawych perełek. Męskie koszulki sportowe muszą być, podobnie jak damskie, przede wszystkim funkcjonalne. Jeśli jednak mężczyzna ma wyglądać dobrze na siłowni, podczas biegu czy jazdy na rowerze, warto postawić na modne i wygodne rozwiązania dostępne w ofercie niemalże każdej marki sportowej. W nadchodzącym sezonie polecamy przede wszystkim koszulki kolorowe – te z krótkim rękawkiem w kolekcji Marmot Accelerate lub Regatta Virda II odświeżą Twój sportowy styl, a przy okazji doskonale podkreślą wypracowane mięśnie. A jeśli lubisz biegać rano lub rozpoczynasz treningi wczesną wiosną, długi rękaw termicznej koszulki Compressport 3D Thermo Seamless z pewnością Cię nie rozczaruje.

Wybór topu sportowego nie musi być trudny, jeśli wiesz czego szukać! Postaw na modę i połącz ją z pełną funkcjonalnością, a każdy trening stanie się przyjemnym uzupełnieniem dnia, podobnie jak zakupy nowej odzieży sportowej.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl