Natalie Portman prowadzi zdrowy styl życia

Aktorka nie wyobraża sobie, że będąc w ciąży miałaby unikać ruchu. Aktywność fizyczna u przyszłych mam jest bardzo ważna dla ich zdrowia i dobrego samopoczucia
fit.pl
2011-03-02 00:00
Udostępnij
Natalie Portman  prowadzi zdrowy styl życia
Zwyciężczyni Oscara za rolę w filmie „Czarny łabędź” w oczekiwaniu na pierwsze dziecko uczęszcza na zajęcia pilates, adresowane specjalnie do kobiet w ciąży. Aktorka planuje naturalny poród, a ćwiczenia na macie i z piłką mają ją do tego przygotować

Na zajęcia pilates, Natalie namówiła przyjaciółka, która pół roku temu urodziła córkę. Natalie żaliła się jej, że pobolewa ją kręgosłup. Już po pierwszych zajęciach odczuła ulgę.

Aktorka bardzo chwali sobie współpracę z poleconą przez znajomą instruktorką i kameralną grupę. Na pilates mogą także przychodzić tatusiowie, ale Portman jeszcze nigdy nie przyprowadziła tam swojego partnera. Prawdopodobnie Benjamin pomaga gimnastykować się jej w domu.

Narzeczonym Natalie jest Benjamina Millepied – światowej sławy tancerz baletowy, który przygotowywał ją do roli Niny Sayers w „Czarnym łabędziu”.

Natalie zamierza kontynuować ćwiczenia piltaes również po porodzie, żeby szybko wrócić do formy.

www.fit.pl