fit.pl mobile logo

Nauka kitesurfingu - sport, zabawa i rekreacja w jednym!

Uwielbiasz morze i wysokie fale? Cenisz sobie sporty wodne? Może pierwszy raz słyszysz o czymś takim jak kitesurfing? Nie ma to żadnego znaczenia, bo nauka kitesurfingu to oferta skierowana do wszystkich bez względu na wiek, doświadczenie, wzrost, czy wagę! W tym sporcie każdy jest równy, a nauczyć się go mogą wszyscy. Sprawdź, czym jest kitesurfing oraz gdzie możesz spróbować swoich sił w tej aktywności. Ponadto dowiedz się, czym jest bardzo popularna odmiana kitesurfingu, a także sprawdź, gdzie dokładnie nauczysz się surfować i lewitować!

1. Kurs kitesurfingu - doskonały pomysł na wakacje i nie tylko!

2. Wing foil - czym jest?

Wyjątkowa zabawa, niezapomniane wrażenia, przy tym profesjonalni instruktorzy. Nauka kitesurfingu to bez dwóch zdań przygoda życia dla młodzieży, ale i dorosłych. Jeśli chcesz sprawdzić, jak wygląda, wejdź pod wskazany link!

Kurs kitesurfingu - doskonały pomysł na wakacje i nie tylko!

Przede wszystkim możesz liczyć na dobrą zabawę. Ponadto kompletną opiekę instruktora podczas całego kursu. Nigdy nie zostaniesz sam, zawsze możesz liczyć na pomoc, która na samym początku na pewno będzie przydatna. Kierownicy szkoleń oferują sporo wiedzy merytorycznej w zakresie praktyki, ale i teorii. Zawsze podpowiedzą, a podczas praktycznej części kursu na bieżąco będą wprowadzać korekty do Twojej pozycji na desce. Oczywiście tak będzie, jeśli postawisz na cenioną firmę z doświadczonymi pracownikami. W linku powyżej taką znajdziesz! Licencjonowana szkoła zawsze organizuje naukę kitesurfingu na zasadzie 50/50! Połowa czasu to nauka praktyki i teorii, a druga połowa, szczególnie popołudniami i wieczorami to czas na zabawę, gry i ogniska!

Wing foil - czym jest?

Wing foil to bardzo ciekawy sposób na kitesurfing, kiedy wiatru brak! Tak naprawdę w żargonie nazywany lewitacją, o co chodzi? Pływasz na nieco inaczej skonstruowanej desce, którą napędzasz naciskając na nią stopami. Ruch góra dół powoduje, że deska zaczyna poruszać się do przodu. Nie jest to trudne, po kilku godzinach nauki na pewno uda Ci się wszystko opanować! Surfing Polska? Pewnie nie wiesz, ale jest w Polsce kilka miejsc, gdzie nie musisz obawiać się o warunki, możesz liczyć na piękną pogodę, piaszczyste plaże i morze gotowe, aby przyjąć Ciebie na desce! Jednym z takich miejsc są Chałupy, miejscowość koło Władysławowa! Chcesz w tym roku wybrać się na kurs kitesurfingu lub lewitacji? W takim razie sprawdź podane linki, a dowiesz się wszystkiego na temat organizowanych kursów.

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl