Oryginalne pomysły na prezenty dla fit dziewczyny

Twoja dziewczyna uwielbia sport i interesuje się dietetyką? A może szukasz upominku dla aktywnej siostry? Sprawdź nasze propozycje oryginalnych prezentów dla każdej fit dziewczyny, które doskonale nadają się na różne okazje. Pomóż bliskiej kobiecie rozwijać sportową pasję i wspieraj ją w dążeniu do celu.
2024-02-21 13:54
Udostępnij
Oryginalne pomysły na prezenty dla fit dziewczyny

Spotkanie z trenerem personalnym 

Spotkanie z profesjonalistą to okazja do wymiany doświadczeń, zdobycia nowej wiedzy i podszkolenia dotychczasowych umiejętności. Doświadczony trener personalny jest nie tylko nauczycielem, korygującym postawę podczas ćwiczeń czy dyktującym liczbę powtórzeń, ale również mentalnym wsparciem. Zajęcia z trenerem personalnym z pewnością zaowocują lepszą efektywnością podczas treningu i pozwolą zakorzenić dobre nawyki w codziennym życiu. A może bliska Twemu sercu kobieta marzy o tym, żeby sama zostać trenerką? Podaruj jej niezwykle oryginalny voucher na prezent - kurs trenera personalnego. Niektóre szkolenia organizowane są online, więc obdarowana może skorzystać z upominku w dowolnym miejscu i czasie. 

Pakiet podstawowych badań 

Bycie fit to nie tylko regularna aktywność fizyczna, ale również cykliczna kontrola stanu zdrowia. Zdrowe osoby dorosłe powinny wykonywać podstawowe badania lekarskie przynajmniej raz w roku. Chcesz podarować bliskiej kobiecie oryginalny voucher na prezent? Wykup dla niej pakiet podstawowych badań lekarskich. Nie ma większego wyrazu miłości niż troska o dobre zdrowie i samopoczucie drugiego człowieka. 

Voucher do spa 

Każdy sportowiec wie, że regeneracja po ćwiczeniach jest równie ważna jak sam trening. Odpowiednio przeprowadzona regeneracja stymuluje wzrost mięśni, ogranicza ryzyko przetrenowania oraz pozwala odzyskać siły i motywację do kolejnych treningów. Szukając prezentu dla fit dziewczyny, przejrzyj oferty gabinetów masażu oraz ośrodków spa & wellness w okolicy. Voucher na masaż to wspaniały prezent dla każdej kobiety, a więc również tej aktywnej. Możesz postawić na klasyczny masaż aromaterapeutyczny (z wykorzystaniem olejków eterycznych) lub intensywny masaż sportowy, który przyniesie ulgę zmęczonym mięśniom. Ciekawą propozycją są również masaże częściowe, na przykład twarzy (popularny japoński rytuał kobido) lub stóp (tajski masaż stóp z wykorzystaniem refleksologii). W ośrodkach spa & wellness do dyspozycji klientów są baseny i sauny. W niektórych obiektach można skorzystać również z niezwykle odprężających sesji floatingu lub pobytu w grocie solnej. Każda z wymienionych form relaksu jest świetnym sposobem na regenerację potreningową i redukcję stresu. 

Nowa zajawka 

Trafiony prezent to taki, który doskonale wpisuje się w gusta i oczekiwania osoby obdarowanej. Wsłuchaj się w potrzeby bliskiej kobiety. Może od pewnego czasu mówi o kursie windsurfingu? Albo chciałaby udać się na ściankę wspinaczkową? Wspieraj jej pasję i pomóż spełnić marzenie - w prezencie podaruj voucher, dzięki któremu rozpocznie nową sportową przygodę. 

Miłośniczki sportów wodnych mają do wyboru lekcje windsurfingu, surfingu lub kitesurfingu - wszystkie te aktywności łączy jedno: deska i życie zgodnie z naturą (a konkretnie wiatrem i ruchem fal). Akweny warto eksplorować także w kajaku lub na desce SUP. Ciekawą propozycją dla miłośniczek adrenaliny jest kurs nurkowania. 

Wśród modnych aktywności na lądzie przeważają: ścianki wspinaczkowe, squash i tenis. Fanki tańca mogą szkolić swoje umiejętności na lekcjach zumby, bachaty lub pole dance. Z kolei miłośniczki rywalizacji z pewnością ucieszą się ze wspólnego wyjścia na strzelnicę, paintball lub tor kartingowy.