fit.pl mobile logo

Poznaj tajniki samoobrony

Znajomość zasad samoobrony może być w wielu przypadkach bardzo przydatna. W sytuacji zagrożenia umiejętności pozwolą bowiem skutecznie odeprzeć atak i zadbać o swoje bezpieczeństwo. W szczególności istotne jest to, że sama sztuka samoobrony dostępna jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Każda osoba może bez większego problemu poznać skuteczne techniki odpierania ataków i poradzić sobie w sytuacji zagrożenia. W zdobyciu konkretnych umiejętności jest w stanie pomóc szkoła, w której organizowane są profesjonalne kursy. Można dzięki nim przygotować się na każdą sytuację zagrożenia.

Szkoła samoobrony - zdobywaj wiedzę pod okiem specjalistów

W celu zdobycia rzetelnych umiejętności warto wybrać się na kurs samoobrony prowadzony przez specjalistów. Można dzięki niemu zdobyć wiele wartościowych informacji z obszaru zadbania o bezpieczeństwo. Słowiańska Duma to jedno z takich miejsc, gdzie prowadzone są szkolenia. W trakcie zajęć można poznać coraz to bardziej zaawansowane techniki, a także wyrobić w sobie nawyki, które pozwolą poradzić sobie w każdej sytuacji. W trakcie kursów można również poznać sposoby radzenia sobie z osobami, które podczas starć używają różnego rodzaju broni. Dzięki temu można zwiększyć własne poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że można poradzić sobie we wszystkich sytuacjach zagrożenia i w efekcie z łatwością zadbać o swoje bezpieczeństwo. Wybranie się na profesjonalne kursy, które są prowadzone przez specjalistów to w wielu przypadkach znakomity wybór i gwarancja zdobycia bardzo rzetelnej i sensownej wiedzy. 

Na stronie: https://slowianskaduma.pl/szkola-sztuk-walki/ możńa zapoznać się z pełną ofertą. Można dowiedzieć się czym jest krav maga i czym różni się od sztuk walk. Można wiele dowiedzieć się czym są kursy samoobrony i jakie efekty może dać uczęszczanie na tego rodzaju zajęcia.

Techniki samoobrony przydadzą się również kobietom

Bardzo popularne są również kursy samoobrony dla kobiet. Szkolenia dla pań z sytuacji samoobrony polegają na wykorzystaniu skutecznych technik walki, które pozwalają na szybkie unieszkodliwienie przeciwnika. Można poradzić sobie dzięki temu zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartej przestrzeni. Na stronie: https://slowianskaduma.pl/krav-maga/ dostępnych jest wiele informacji na temat samoobrony dla kobiet. Po przejściu całego szkolenia można będzie wyjść obronną ręką z każdej sytuacji, a sama samoobrona dla kobiet nie będzie czarną magią. Dodatkowo przedstawione w trakcie szkolenia techniki nie wymagają dużej siły fizycznej, aby można było je zastosować.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl