fit.pl mobile logo

Słuchawki Fresh `n rebel Twins 3 - test redakcji

Do serii słuchawek dousznych Twins od marki Fresh `n Rebel, dołączył właśnie model Twins 3 True Wireless. Mówiąc krótko: Twins 3 wziął od dotychczasowych modeli wszystko, co najlepsze, poprawił kilka detali, tworząc efektowną i atrakcyjną mieszankę. Jakich zmian możemy się spodziewać?

Dużo biegam, ćwiczę, jeżdżę na rowerze. Zawsze przy tego typu aktywności towarzyszy mi muzyka. Dlatego dbam aby sprzęt, którego używam był najwyższej jakości. Testuję wiele urządzeń by trafić na takie, które sprosta moim wszystkim wymaganiom. Kilka dni temu w moje ręcę do przetestowania wpadły słuchawki Twins 3.

Jeśli chodzi o budowę słuchawek - są bardzo solidnie wykonane, a każdy szczegół dokładnie zaplanowany i zrealizowany. Świetnie przylegają do ucha i nie wypadają nawet podczas bardzo intensywnego treningu. Jako kobieta mam dużo większe wymagania co do wyglądu niż mężczyźni. Coś co jest dobre musi jeszcze jakoś wyglądać. Stwierdzam, że słuchawki jak najbardziej spełniają moje oczekiwania. Kolor dreamy lilac, przypadnie każdej kobiecie do gustu.

280506883_371036821491427_5782528096149367447_n

Słuchawki  Twins 3 są tak lekkie, że można zapomnieć, że nosimy je w uszach. Sprawdzą się nie tylko podczas treningu, ale również na codzień. Firma Fresh `n Rebel zadbała o zaawansowane mikrofony z funkcją redukcji szumów otoczenia (ENC), dzięki którym głos w trakcie rozmów – również tych video – jest jeszcze wyraźniejszy niż dotychczas. ENC nie jest tym samym co ANC – w tym przypadku ENC odfiltrowuje dźwięki otoczenia jedynie podczas rozmów telefonicznych. W zamyśle producenta Twins 3 nie mają całkowicie odcinać nas od hałasów, np. w trakcie chodzenia po ulicy. Dzięki temu możemy zachować czujność na to, co dzieje się wokół nas.

Słuchawki Fresh ` n Rebel Twins 3 True Wireless - moja opinia

Pierwszym, co rzuca się w oczy jest wygąd słuchawek. Firma dołożyła wszelkich starań, by jej model wyróżniał się już na etapie wyglądu samego opakowania. Słuchawki otrzymujemy w niewielkim, zgrabnym opakowaniu z charakterystyczną materiałową zawieszką na jego szczycie – wygląda to fajnie i pomaga otworzyć pudełeczko. Wewnątrz w specjalnej foremce znajdziemy etui ze słuchawkami oraz kartonik, skrywający dwie dodatkowe pary silikonowych nakładek i króciutki przewód ładujący USB ->USB-C, a pod spodem skrywa się niewielka instrukcja.

280385647_512846487241673_509605064372199125_n

Etui ładujące to kawał solidnej roboty projektowej. Pudełeczko jest dość spore i otwierane od góry, co ułatwia wyjęcie słuchawek. Etui jest wykonane z tworzywa sztucznego, ale pomalowanego lekko chropowato-matową strukturą farby, który sprawia, że wygląda ono jak aluminiowe. Etui ma też zaokrąglone rogi, dzięki czemu bez problemu będziemy mogli nosić je w kieszeni od spodni. Podczas siadania lub kucania etui nie będzie powodować dyskomfortu. Bardzo cieszy mnie też fakt, że bez problemu zmieści się ono nawet do mniejszych, damskich kieszeni w spodniach. Warto wspomnieć też o tym, że słuchawki w etui również trzymane są przez magnes, dzięki czemu po otwarciu nie będą one wypadać. Po odsłonięciu wieczka, pomiędzy słuchawkami producent umieścił 4 małe diody, które wskazują poziom naładowania baterii w etui. Podświetlają się one na chwilę po otwarciu wieczka, aby poinformować nas o stanie baterii.

Słuchawki Twins 3 działają aż do 27 godzin od pełnego naładowania etui. Na uszach możemy je nosić do 6 godzin, a następnie trzeba je umieścić w etui ładującym. Ładować w ten sposób można kilka razy, aż do konieczności podładowania etui). Co ważne, etui ładujące Twins 3 obsługuje ładowanie bezprzewodowe. Można więc umieścić je na podstawce ładującej zgodnej ze standardem Qi i naładować je w ciągu zaledwie 2 godzin.

280466814_559267849063975_145837946173672480_n

Pozytywnie zaskoczyła mnie waga słuchawek, które są bardzo lekkie i nawet dłuższe użytkowanie nie powoduje dyskomfortu. Dużą zaletą Fresh `n Rebel Twins 3  jest wygoda ich noszenia. Słuchawki świetnie leżą w uszach, nie powodując żadnego dyskomfortu ani nie wypadając. Nie jest to wprawdzie model dedykowany sportowcom, jednak myślę, że do okazjonalnego treningu spełnią swoje zadanie.

Za duży plus można uznać czas potrzebny na wykrycie słuchawek przez smartfona. Po pierwszym sparowaniu wystarczy tylko uchylić wieczko, a słuchawki momentalni parują się z telefonem. To bardzo wygodne, szczególnie w chwili, gdy podczas pracy lub sprzątania nie będziemy chcieli nosić przy uchu telefonu. Gdy tylko zobaczymy, że ktoś dzwoni, wystarczy wyjąć słuchawkę z pokrowca i od razu odebrać połączenie. W przypadku słuchawek Fresh `n Rebel Twins będziemy mogli liczyć na dobry dźwięk, który pozwoli na komfortowe słuchanie każdego rodzaju muzyki. Niezależnie od wybranych utworów scena zawsze jest w nich bardzo przejrzysta i czysta. Nie uświadczymy tu jednak głębokiego basu. Słuchawki są po prostu bardzo neutralne. 

281095902_2066634633518432_4655904310222702615_n

Słuchawki Fresh ‘n Rebel Twins zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie ze względu na wygląd, kolorystykę oraz jakość wykonania produktu. Bardzo dużym plusem jest też wygodna i lekka konstrukcja słuchawek oraz etui, które na co dzień okazują się niezwykle wygodne.

Jeśli lubisz kolorowe, nietypowe słuchawki True Wireless, ale też cenisz wyśrodkowane brzmienie? W końcu do listy potencjalnych zakupów może dołączyć model z portfolio holenderskiej marki!

ZALETY:

- Komfort i pewność leżenia w uchu
- Świetny design i aż 6 wersji kolorystycznych
- Mocna bateria
- Rozsądne, uniwersalne zestrojenie

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl