fit.pl mobile logo

Smartwatch - czy warto go mieć? Gdzie szukać?

Smartwatch to urządzenie, które można nosić na nadgarstku i ma wiele funkcji, w tym: cyfrowy wyświetlacz, czujniki i łączność. Może być używany do śledzenia kondycji, powiadomień, e-maili, rozmów telefonicznych i wiadomości. Wybór smartwatcha to trudne zadanie. Na rynku są setki opcji, a każda z nich ma swoje mocne i słabe strony.
 • Czym się charakteryzuje smartwatch?

 • Zalety posiadania smrtwatcha.

 • Smartbandy - co je wyróżnia?

 • Jak wybierać smartwach?

Co to jest smartwatch?

Smartwatche to nowe urządzenie, które od kilku lat zyskuje na popularności. To także nowa technologia, która z czasem ulega ciągłym udoskonaleniom. Wraz z pojawieniem się sztucznej inteligencji smartwatche stają się coraz bardziej inteligentne.

Smartwatch to doskonały zakup dla tych, którzy chcą pozostać w kontakcie podczas ćwiczeń lub załatwiania sprawunków. Ułatwia również śledzenie wiadomości i e-maili, jednocześnie umożliwiając spojrzenie na ekran telefonu.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów smartwatchów. Wahają się od podstawowych modeli, które nie są zbyt drogie, po droższe opcje, które oferują zaawansowane funkcje, takie jak śledzenie GPS i monitorowanie tętna.

Sprawdź ofertę na stronie: https://www.oleole.pl/smartwatch.bhtml.

Dlaczego warto mieć smartwatch?

W dzisiejszych czasach wiele osób otrzymuje smartwatche. Są bardzo poręcznym urządzeniem, które może Ci pomóc na wiele sposobów. Mogą na przykład pomóc Ci śledzić cele fitness, monitorować stan zdrowia, a nawet upewnić się, że nie rozpraszasz się podczas jazdy.

Smartwatche stały się również popularne, ponieważ są niedrogie i łatwe w użyciu. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą obeznaną z technologią, czy osobą, która dopiero zaczyna korzystać z technologii, rozpoczęcie pracy ze smartwatchem jest łatwe.

Oferują wygodę, informacje i rozrywkę. Pomagają Ci pozostać w kontakcie i zorganizowanym. I mogą nawet uratować ci życie!

Smartwatche są niezbędnym narzędziem dla każdej osoby obeznanej z technologią. Mogą pomóc Ci śledzić Twoją kondycję, dzwonić i wysyłać SMS-y bez konieczności wyjmowania telefonu. Niektóre smartwatche mają nawet wbudowany GPS, którego można używać do śledzenia celów fitness.

Najpopularniejsze marki smartwatchów to Apple, Samsung, Motorola i LG. Apple jest już od jakiegoś czasu w grze na smartwatche, a niedawno wypuściło swoją trzecią generację urządzenia. Zegarek jest potężniejszy niż kiedykolwiek wcześniej i zawiera wiele nowych funkcji, takich jak czujnik elektrokardiogramu (EKG), wysokościomierz i barometr. Apple zyskało bardzo na popularności, szczególnie wśród młodych osób. Sprawdź tę firmę: https://www.oleole.pl/smartwatch,_Apple.bhtml.

Czym się charakteryzują Smartbandy?

Smartbandy charakteryzują się funkcjonalnością i designem. Zostały zaprojektowane tak, aby były modne i eleganckie. Niektóre z najpopularniejszych obecnie inteligentnych opasek na rynku to Fitbit, Apple Watch i Microsoft Band. Istnieją już od dawna, ale dopiero niedawno stały się produktem masowym. Wynika to ze wzrostu popularności urządzeń do monitorowania kondycji, które mają w sobie funkcje monitorowania kondycji.

Smartbands to urządzenia do noszenia, które mogą monitorować i śledzić stan zdrowia użytkownika. Są one również znane jako monitory aktywności, kondycji lub zdrowia.

Można używać do różnych celów, takich jak śledzenie kroków i tętna, monitorowanie wzorców snu, a nawet odtwarzanie muzyki. Niektóre z nich zawierają również aparat do robienia zdjęć lub filmowania tego, co robi użytkownik i dzielenia się nimi z przyjaciółmi lub członkami rodziny.

Rynek inteligentnych opasek szybko się rozwija i ma wiele zastosowań, takich jak treningi sportowe, odchudzanie, zawody biegowe itp.

Inteligentne opaski stały się popularne, ponieważ zapewniają użytkownikom powiadomienia, takie jak wiadomości od znajomych lub alerty o przychodzących połączeniach, lub SMS-ach, bez konieczności wyjmowania telefonu.

Jak wybrać dobry smartwatch?

Nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każda osoba ma inne potrzeby i pragnienia. Jest jednak kilka rzeczy, o których wszyscy kupujący smartwatche powinni pamiętać, gdy patrzą na swoje opcje.

Ważne jest, aby rozważyć najlepszy dla siebie smartwatch. Na przykład, jeśli jesteś entuzjastą fitnessu, idealny byłby smartwatch z pulsometrem i GPS.

Ogólnie rzecz biorąc, przy wyborze dobrego smartwatcha należy wziąć pod uwagę trzy kluczowe czynniki:

 • Cena: jak w przypadku większości rzeczy, cena może wiele powiedzieć o jakości i funkcjonalności zegarka. Najlepiej najpierw dowiedzieć się, jaki jest Twój budżet, zanim przyjrzysz się markom lub modelom zegarków.

 • Rodzaj aktywności: jeśli zamierzasz używać zegarka głównie do biegania lub jazdy na rowerze, lepiej wybrać taki, który ma funkcję śledzenia GPS, niż taki, który go nie ma.

 • Funkcje: niektóre funkcje mogą nie być dla Ciebie ważne, ale inne mogą być. Na przykład, jeśli chcesz, aby zegarek śledził dane dotyczące Twojego zdrowia, takie jak tętno i wzorce snu, warto wybrać taki, który to ma.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl