fit.pl mobile logo

Smartwatch? Oryginalny pomysł na prezent dla aktywnych

Kupowanie oryginalnych prezentów dla bliskich osób, prowadzących aktywny tryb życia, to spore wyzwanie, wymagające kreatywności i pomysłowości. Idealną propozycją może okazać się smartwatch. Dlaczego?

Osobisty treningowy asystent

Każdy z nas ma w gronie rodziny lub przyjaciół kogoś, kto dba o swoje ciało, uwielbia sport i ceni zdrowy styl życia. Kupowanie dla takich osób prezentów, które mają być jednocześnie praktyczne i oryginalne, to trudne zadanie. Można oczywiście zdecydować się na sprawdzone rozwiązania, takie jak akcesoria dedykowane określonym rodzajom aktywności fizycznej, ale w ten sposób nie wywołamy prawdziwego zaskoczenia. Jeśli zależy nam na wyjątkowej niespodziance, pójdźmy o krok dalej i postawmy na nowoczesne technologie.

Innowacyjne rozwiązania odgrywają coraz większą rolę we wszystkich sferach życia, w tym także w sporcie. Poprawiają komfort oraz jakość treningów. Nic więc dziwnego, że o funkcje wspomagające wysiłek fizyczny zostały wzbogacone również smartwatche. Pomiar liczby kroków, pokonanego dystansu i prędkości oraz pulsometr, pozwalający na monitorowanie tętna podczas biegu lub ćwiczeń, to nieoceniona pomoc. Wiele modeli ma również funkcje kontrolowania i analizowania snu oraz przypominania o ruchu, gdy na przykład zbyt długo siedzimy przed komputerem. Śmiało można więc stwierdzić, że smartwatch to prywatny, osobisty treningowy asystent.

sunto

Pełna kontrola

Oprócz funkcji wspomagających treningi oraz ułatwiających kontrolowanie postępów i osiągnięć, smartwatche kompatybilne ze smartfonem informują o przychodzących połączeniach, wiadomościach, e-mailach i pokazują powiadomienia z portali społecznościowych. Umożliwiają połączenia telefoniczne, wykonywanie zdjęć i słuchanie muzyki. Podczas aktywności fizycznej można mieć pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w domu lub w pracy. Bogatą ofertę smartwatchy stworzonych przez znanych projektantów znajdziemy na stronie otozegarki.pl.

Smartwatch to oryginalny pomysł na prezent dla aktywnych, ponieważ spełnia zadania osobistego, treningowego asystenta oraz w połączeniu ze smartfonem umożliwia pełną kontrolę nad wszystkim, co dzieje się dookoła nas. Oferowane zegarki są dostępne w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych oraz wyróżniają się intrygującym designem, tak więc z pewnością znajdziemy wśród nich model, który pozytywnie zaskoczy bliską osobę i pozwoli jej czerpać jeszcze większą radość ze sportu oraz osiągać coraz lepsze wyniki.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl